خدمات تعمیر یو پی اس

شرکت لوازم جانبی الکترونیک و صنعت روز با نام اختصاری “آلجا” جز بهترین و پرطرفدار ترین یو پی اس ها می باشد. هدف این شرکت تأمین تجهیزات جانبی مورد نیاز صنایع کشور بوده است که در نهایت به صورت تخصصی در زمینه تجهیزات برق بدون وقفه (UPS)، تثبیت کننده ولتاژ (stabilizer) و باتری و سایر تجهیزات مرتبط فعالیت خود را گسترش داده است و برای رسیدن به اهداف برتر تمام تلاش خود را در بکارگیری بهترین تکنولوژی های روز دنیا از کشورهای صاحب نام در زمینه فن آوری یو پی اس به عمل آورده است.
یو پی اس های الجا در سه دسته آنلاین افلاین و اینتر اکتیو قرار میگیرند که هر کدام دارای سیستم های مختلفی هستند و از مدارهای منحصر به فردی تشکیل شده اند.
امروزه صنایع مختلفی از جمله صنایع مخابراتی، الکترونیکی، نظامی، مراکز درمانی و صنایع پزشکی، IT و صنایع نفتی و … از یو پی اس های الجا در مراکز خود استفاده می کنند.
یو پی اس های الجا نیز مانند تمامی یو پی اس های سایر برندها پس از گذشت مدت زمان تعریف شده دچار اختلال شده و قدرت و قابلیت اولیه را نخواهند داشت. نگهداری صحیح از یو پی اس های الجا و سرویس به موقع آن یک قدم موثر در به تاخیر انداختن روند فرسودگی باتری یو پی ای الجا خواهد بود.

تعمیر تخصصی یو پی اس صنعتی و سه فاز

تعمیرات یو پی اس الجا

با توجه به سطح وسیع کاربرد و نیاز انواع مختلف دستگاه های یو پی اس الجا  به تعمیر کوشیده ایم تا بهترین متخصصان را به کار گیریم و سلامت دستگاه های الکترونیکی شما را تضمین نماییم.

قیمت گذاری ما حفظ منافع مشتری بوده، و در کنار ارائه خدمات مناسب بهترین قیمت را ارائه خواهیم داد.

عیب یابی، سرویس و تعمیر یو پی اس آلجا خود را به نمایندگی معتبر بسپارید تا خیالتان از هر نظر راحت باشد.جهت تعمیرات یو پی اس خود می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با تعمیرگاه ما تماس حاصل فرمایید.

ویژگی های خدمات تعمیرگاه شرکت آذران یو پی اس:
خدمات 24 ساعته
تعمیر کمتر از 2 ساعت در منزل
در صورت نیاز به تعویض قطعه ارائه قطعات اورجینال
در هر ساعت از شبانه روز با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید.

مطلب بیشتر:
آیا زمان تعمیر یو پی اس فرارسیده است؟
بازدید دوره ای یو پی اس
نمایندگی تعمیر یو پی اس در تهران
سرویس اصولی یو پی اسUPS چیست و چرا باید انجام گیرد؟
قیمت تعمیر یو پی اس

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!