راهنمای خرید یو پی اس کوچک

یو پی اسups کوچک یکی از رایجترین یو پی اس ها مورد استفاده در منازل هستند. این یوپی اس ها ساختار ساده ای داشته و با توجه به قیمت پایینی که دارند در بسیاری از بخش های اداری و خانگی می تواند از دستگاه های پشتیبانی نمایند. از مشخصات این یو پی اس ها می توان به توان الکتریکی ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ ولت اشاره کرد.

رایجترین  کاربرد یو پی اس های کوچک اتصال آنها به کامپیوتر می باشد. این یو پی اس ها با ظرفیت های مختلفی در بازار موجود است که طبق نیاز خود می تاونید آن را تهیه کنید. از مشخصه های بارز این یوپی اس ها سایز کم و وزن پایین آن است. از این رو نیاز به مکان ویژه ای و بزرگی برای نگهداری از یو پی اس کوچک خود نخواهید داشت.

کارخانجات تولیدی این یو پی اس ها را فاقد دستک حمل تولید می کنند تا از سایز و وزن آن کاسته شود. باتری یو پی اس کوچک ۱۲ ولت است و می تواند  ۲ تا ۴ ساعت برق را در خود ذخیره نماید. برندهای مختلفی به ساخت یو پی اس کوچک روی آورده اند تا افراد با صرف پایینترین هزینه بتواند از دستگاه های الکترونیکی مهم خود نگهداری کرده و در مواقع اضطراری قطع برق از آن استفاده نماید.

اگر نیاز به تعمیر یو پی اس صنعتی دارید کلیک کنید.

انواع یو پی اس کوچک:

همانگونه که گفته شد UPS یو پی اس کوچک زیادی توسط تولیدکنندگان یو پی اس تولید می گردد که مصرف کننده بتواند طبق نیاز خود آن را تهیه نماید. اگر نیاز به یو پی اس های کوچک پرقدرت و باکیفیت دارید می توانید از نوع پیشرفته تر آن استفاده کنید. این یوپی اس ها با باتری ۲۴ ولت زمان برق دهی بیش از ۴ ساعت را ارائه می نمایند.

  بلوک دیاگرام یو پی اس

تعمیر یوپی اس و نگهداری از یو پی اس کوچک:

یوپی اس ها کوچک بیشتر از سایر یو پی اس ها نیاز به تعمیرات دارند. زیرا این یو پی اس ها  از کیفیت قطعات خیلی بالایی برخوردار نیستند. اما نگهداری صحیح از یو پی اس کوچک می توانید تا مدت ها از آن بهره ببرید. از جمله روش های نگهداری از این یو پی اس ها استفاده از خدمات پیشگیرانه خرابی است. شما با سرویس به موقع یو پی اس ها توسط متخصصان تعمیر یو پی اس آذران یو پی اس می توانید از مخارج خرید یو پی اس نو صرفه نظر کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!