موازی کردن یو پی اس ها و مزایای آن

موازی کردن یو پی اس ها نیاز به حداقل دو یو پی اس دارد. موازی کردن یو پی اس به منظور افزایش ظرفیت یو پی اس ها و امکان داشتن یو پی اس پشتیبان انجام می گردد. برای موازی کردن یو پی اس ها می توان از تکنولوژی RPA استفاده کرد. چنانچه از این تکنولوژی جهت موازی کردن یو پی اس بهره بگیرید می توانید تمام اجزای مهم یو پی اس را بایکدیگر موازی کنید. موازی سازی علاوه بر افزایش ظرفیت یو پی اس می تواند طول عمر یو پی اس ها را نیز افزایش دهد.

تکنولوژی RPA چیست؟

تکنولوژی Redundant Parallel Architecture که به آن پارالل نیز می گویند وظیفه ی تامین برق اضطراری در یو پی اس های موازی شده را به عهده دارد. این تکنولوژی این امکان را به کاربران می دهد که با کنترل ماژول سیستم های یو پی اس بدون دستکاری بخش های الکترونیک خارجی و یا سوئیچ تعداری از یو پی اس ها را با هم موازی کند. سیستم در این یکی از یو پی اس نقش مدیر را ایفا می کند و فعالیت دیگر یو پی اس ها را به عهده می گیرد . چنانچه یو پی اس نتواند بار مورد نیاز را تامین کند میزان بار مورد نیاز بین دیگر یو پی اس ها تقسیم می شود. در این سیستم بارمورد نیاز دستگاه ها بدون هیچ وقفه ای تامین خواهد شد.

مرکز تخصصی تعمیرات یو پی اس

مزایای موازی سازی یو پی اس از طریق تکنولوژی RPA

– چنانچه از طراحی مدولار در موازی سازی استفاده شود می توان سیستم ها را جهت پاسخگویی به نیازهای آیتی بدون ایجاد وقفه در تامین بار و یا انتقال به بای پس ارتقا داد.

  تفاوت یو پی اس تک فاز و سه فاز به زبان ساده

– تکنولوژی RPA این امکان را فراهم میکند که همه ی اجزای اصلی یو پی اس ها با یکدیگر موازی شوند. این موازی سازی نحوه ی کار یو پی اس را طبق اشتراک گذاری بار ولتاژ خروجی تضمین می نماید. این عمل سبب می شود اطمینان خاطر کاربر جهت تامین برق مورد نیاز دستگاه هایش را افزایش می دهد.

– موازی سازی به این روش بسیار آسان است و به راحتی می توان از یو پی اس نگهداری کرد.
– چنانچه یو پی اسی در این سیستم دچار اشکال شود در عملکرد یو پی اس های دیگر تاثیری نخواهد گذاشت.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!