تعمیر یو پی اس فاراتل

تعمیر یو پی اس فاراتل

 تعمیر یو پی اس فاراتل

خرابی در یو پی اسups ها و در کل وسایل الکتریکی معمولا یک امر بدیهی است. اما در بعضی از یو پی اس های فاراتل مشکل شایعی وجود دارد که بعد از گذشت چندماه از عمر یو پی اس این مشکل ها پدیدار شده و معمولا مدتی بعد راه حل هایی برای تعمیر و رفع اشکال ارائه می شود. تعمیر یو پی اسفاراتل شما در آذران یو پی اس بصورت نرم افزاری و سخت افزاری انجام میشود. تعمیریو پی اس فاراتل، تعمیرات یو پی اس فاراتل، تعمیر ups فاراتل

تعمیرات یو پی اس فارتل و تعمیر باطری یو پی اس توسط کارشناسانی صورت می گیرد که نه تنها تحصیلات آکادمیک (الکترونیک و برق صنعتی) را گذرانده اند بلکه دارای تجربه چند ساله تعمیرات انواع یو پی اس از جمله یو پی اس فاراتل نیز هستند. در شرکت تعمیراتی آذران یو پی اس  تسترهایی طراحی شده که غیر از اینکه سلامت ولتاژهای خروجی را بررسی می کنند بلکه با جریانکشی زیاد توان مصرفی را نیز آزمایش نموده و پس از تعمیر یو پی اس فاراتل با استفاده از تسترها میتوان با اطمینان آن را به دست شما عزیزان رساند. استفاده از قطعات الکترونیک و آی سی های مطابق با برند و اورجینال سبب بهترین کارایی پس از تعمیرات خواهد شد. برخی از خازن ها و ترانزیستورها  یو پی اس فاراتل در بازار اصلی نیستند و هنگام تعویض با قطعه معیوب یو پی اس بدرستی به کار خود ادامه نخواهد داد. در این حالت دستگاه مورد نظر شما بعد از چند دقیقه کار کردن خاموش شده و نمی تواند به کار خود ادامه دهد.

برای ارتقاء یو پی اس فاراتل ضعیفتر چه باید کرد؟

اگر شما هم از آن دسته از کاربرانی هستید که میخواهید با هزینه مناسب و معقول یو پی اس خود را ارتقاء دهید و وضعیت آن را بهبود ببخشید، بهترین راه حل برای شما سرویس و تعمیر یو پی اس به موقع می باشد. به این روش روش پیشگیرانه ی خرابی نیز می گویند.

عیوب متداول در تعمیر یو پی اس فاراتل:

حرارت زیاد روی یو پی اس و خاموش شدن دستگاه
یو پی اس خود بخود خاموش میشود
یو پی اس شارژ نمیشود
خاموشی زود هنگام و نگه نداشتن شارژ در باتری
شکستگی ال سی دی و تعویض صفحه نمایش یوپی اس
تعمیر یو پی اس آبخورده
یو پی اس ضربه خورده و روشن نمیشود.
سوکت شارژ آسیب دیده و یو پی اس شارژ نمی شود
یو پی اس شارژ نگه نمیدارد؛ باطری یو پی اس خراب شده است. (تعویض باتری یو پی اس)
علامت هشدار یو پی اس روشن است.
یو پی اس نمیتواند چندین دستگاه را پشتیبانی نماید.

جهت اطلاعات بیشتر در تعمیریو پی اس فارتل و تعمیر یا تعویض باتری یو پی اس فارتل با شماره های ما تماس بگیرید.

مطلب بیشتر:

تعمیر یو پی اس در محل تضمینی- زیر قیمت
تعمیرکار یو پی اس خود باشید
تعمیر یو پی اس فاران
مشاوره قبل از تعمیر یو پی اس
فروش تجهیزات جانبی یو پی اس