سیستم های یوپی اس دستگاه هایی هستند که در موارد اضطراری و قطعی برق به عنوان منبع تغذیه برق را به سیستم های متصل می رساند. اگر دستگاه های شما صنعتی بوده و برای راه اندازی آن از برق سه فاز استفاده شده است قطعا برای آن ها باید از یو پی اس های سه فاز صنعتی استفاده نمود. انرژی مصرفی یو پی اس های سه فاز بالا بوده و یو پی اس های تک فاز نمی تواند برق مورد نیاز این دستگاه ها را تامین نماید. تمامی یو پی اس ها از جمله یو پی اس های صنعتی نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. سیستم یو پی اس های صنعتی از دیگر یو پی اس ها پیچیده تر است.قیمت بالای این دستگاه ها امر تعمیر و نگهداری یو پی اس صنعتی از آن ها را بیش از پیش پر اهمیت می کند.

تعمیرات یو پی اس UPS سه فاز

تعمیر یو پی اس سه فاز و صنعتی

تعمیر و احیای انواع باتری های یو پی اس

کاربرد یو پی اس صنعتی

در صنایع و کارخانه جات بزرگ به دلیل وجود دستگاه های گران قیمت محافظت از این دستگاه ها در برابر اختلالات برقی بسیار پر اهمیت است. مناسب ترین دستگاه ها برای محافظت از تجهیزات، یو پی اس صنعتی و سه فاز می باشد.

یو پی اس های صنعتی از برق سه فاز برای ذخیره برق استفاده می کنند و مبدل دوباره برق را به صورت سه فاز در موارد اضطراری به دستگاه ها می رساند.

باتری های بکاررفته در یو پی اس های صنعتی قوی تر و بزرگتر می باشند. باتری یو پی اس صنعتی  ژله ای و سرب با اسید سیلد می باشد و از ۴ عدد آغاز می شود و تا ۳۰KW انرژی را تامین می نماید.

  تعمیر یو پی اس آبان

تعمیر یو پی اس صنعتی

فراهم سازی محفاظت و امنیت برای دستگاه ها از طریق یو پی اس صنعتی انجام می گیرد. اما این دستگاه ها خود نیز به تعمیر و مراقبت نیاز دارند. هر چه از عمر یو پی اس های سه فاز می گذرد باتری های آن فرسوده شده و نیاز به تعمیر و سرویس خواهد داشت. نکات مهمی که کاربران برای افزایش طول عمر یو پی اس صنعتی باید رعایت کنند این است که محل مناسبی برای یو پی اس انتخاب نمایند. اتاقی که یو پی اس در آن نگهداری می شود باید دارای تهویه ی مناسب و خنک باشد. قرار دادن یو پی اس UPS بر روی زمین از عمر آن می کاهد. سیم ارت (زمین) مساعد به دسته باتری ها متصل و به بیرون از کارخانه و در چاه ارت استاندارد قرار گیرد.

تعمیرات تخصصی یو پی اس صنعتی

برای تعمیر یو پی اس صنعتی حتما از خدمات تعمیر یو پی اس در محل بهره بگیرید. از آن جا که انتقال این یو پی اس ها برای آن ها مضر می باشد تعمیر در محل گزینه ی مناسبی می باشد. هیچگاه از تعمیرکاران غیر حرفه ای برای این نوع یو پی اس ها کمک نخواهید و بدانید که سلامت تمامی دستگاه های شما به این یو پی اس ها بستگی دارد.

تعمیر یو پی اس سه فاز و صنعتی

اگر نیاز به سرویس و نگهداری یو پی اس دارید کلیک کنید.

باتری بکار گرفته شده در یو پی اس های صنعتی در صورت استفاده بی عیب و صحیح توانایی آن را دارند تا جریان ۳ فاز صنعتی دستگاههای بزرگ را برای ۴ ساعت پایدار با امنیت و ایمنی خیلی زیاد فراهم کنند. از این رو قبل از تعویض و خرید باتری نو به دلیل پایین آمدن کارایی صحت امکان تعمیر باتری یو پی اس سه فاز صنعتی را بررسی نمایید.

  تعمیر یوپی اس آماک

قیمت سرویس و تعمیر یو پی اس سه فاز

قمیت تعمیر این دسته از یو پی اس بسته به نوع مشکل آن ها متفاوت میباشد. در بسیاری از موارد یو پی اس های صنعتی به دلیل بار اضافه خاموش شده اند و مشکل جدی ندارند. همانگونه که گفته شد یو پی اس های سه فاز دستگاه های حساس و پیچیده ای هستند که در صورت کوچکترین اختلال از کار می افتند. حال آنکه برخی از این اختلالات و قطعی ها جدی نبوده و نیاز به تعمیرات داخلی ندارد. از این رو قیمت تعمیر یو پی اس صنعتی در برخی موارد بالا نمی باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!