آموزش تعمیرات و نصب یو پی اس UPS

یو پی اس در حال حاضر در طیف وسیعی از کاربردهای مختلف مانند: شبکه های رایانه ای، مراکز پزشکی، آزمایشگاه های تخصصی و پیراپزشکی، بیمارستانها، دستگاه های سونو گرافی و رادیولوژی، یونیت های دندانپزشکی ، ادارات دولتی و خصوصی و …. استفاده می شوند و نیز برای کلیه مراکز کنترل دقیق، پی ال سی ها، مراکز کنترل کارخانجات، سیستمهای اعلام و اطفاء حریق، دوربینهای مدار بسته، پرینتر های صنعتی و هر نوع وسیله ای که نیاز به محافظت، حفظ اطلاعات و صرفه جوئی در هزینه ها داشته باشند مورد استفاده قرار میگیرد ، زیرا تکرار برخی کارها پر هزینه و یا غیر ممکن خواهد بود. آموزش نصب صحیح و روش تعمیرات آن همراه با شناخت مدل های مختلف در آموزشگاه کامتک امکان پذیر می باشد.

روش برگزاری دوره:

  • شناخت مدل های مختلف یو پی اس UPS شامل:
UPS یو پی اس آنلاین
این یو پی اس ها بدلیل استفاده از تکنولوژی خاص آن (آنلاین دابل کانورژن) کاربردهای وسیعی دارد ، استفاده از هرکدام از این محصولات دارای کاربردهای متفاوتی است ، که دقت در انتخاب آنها ضروری به نظر می رسد ، این نوع از یو پی اس ها عموما در حساس ترین دستگاهها که به دقت و حساسیت بیشتری در ثبات برق ورودی شان نیاز دارند استفاده می شود . کارکرد دائمی و هوشمندانه آنها نیز مورد دیگری بر استفاده خاص آنها می باشد .
 یو پی اس های آفلاین و لاین اینتر اکتیو:
این سری یو پی اس ها که با تکنولوژی آفلاین و یا لاین اینتراکتیو کار می کنند به صورت عمومی کاربرد بسیار وسیعی دارند و در بیشتر موارد دستگاه هائی که پهنای باند وسیعی از برق شهر را می پذیرند از این نوع یو پی اس ها استفاده می کنند .
 UPS تخصصی با کاربرد های خاص :
این گروه از یو پی اس ها دارای کاربرد موارد خاص صنایع مخابراتی ، ناوبری ، نیروگاهی و موارد مشابه که دارای باتری خانه می باشند مناسب است .
 AVR استابلایزر :
با استفاده از تکنولوژی سرووموتور در انواع سه فاز و تک فاز ، همواره ولتاژ دقیق و تثبیت شده ای از برق شهر را در اختیار دستگاه های منصوب به آن تامین میکند ، از این رو ، بلحاظ دقتی که در تثبیت برق شهر دارند حفاظت قابل توجهی را در مصارف خانگی ، اداری ، پزشکی ، آزمایشگاهی ، بیمارستانی و … دارند .
  •    شناخت انواع مختلف باتری های خشک مخصوص یو پی اس
  •    شناخت نرم افزارهای مانیتورینگ مخصوص UPS
  •    کارت مخصوص شبکه SNMP
  •    شناخت ماژول یو پی اس های Redundancy Switch
  •    آشنایی با تعمیر و شناخت انواع ترانس های پاور و سوئیچینگ
  •    شناخت انواع پاور و منبع تغذیه سوئیچینگ
  •    عیب یابی بردهای UPS

آموزش دوره تعمیرات UPS خانگی 1،100،000 تومان می باشد.

آموزش دوره تعمیرات UPS صنعتی 3،800،000 تومان از پایه می باشد.