تعمیر یو پی اس

یو پی اس مناسب بانک ها- تجهیزات بانک ها

یو پی اس بانک:در توسعه مدل کسب وکار بانک ها وخلق محصولات و تجهیزات بانکی جدید، بهبود فرآیندهای پشتیبانی از زنجیره ارزش سازمان، غیر قابل انکار است.
شرکت آذران یو پی اس برای بهبود فرایند پشتیبانی از تجهیزات و وسایل الکترونیکی بانکی انتخاب محصول مطلوب برای مشتری را با احتمال هزینه شکست کمتر فراهم می سازند و بسترساز هوش تجاری بانک خواهند بود.
بانک از جمله مهمترین مکان هایی است که باید تجهیزات آن همواره در حال خدمات دهی به سایرین باشد و بدون هیچ گونه اختلالی به کار کند. ارتباط بانک ها با مرکز از دیگر دلایل لزوم استمرار بدون وقفه ی بانکداری است.
یو پی اس برای بانک ها از جمله مهمترین تجهیزات بانکداری است که به وسیله ی آن می توان بانکداری امن و آسانی را تجربه نمود.

یو پی اس بانک چیست:

یو پی اس بانک یو پی اس است که دارای باتری داخلی برای ذخیره برق می باشد و در صورت نیاز انرژی ذخیره شده در باتری را بدون وقفه به دستگاه ها می رساند. مدت زمان برق دهی به توان باتری یو پی اس بانک بستگی دارد. یو پی اس بانک این توانایی را دارد که پس ورود ولتاژ های قوی و ضعیف آن ها را شناسایی و در محدوده ی تعریف شده نگه دارد تا به عمر دستگاه و تجهیزات بانکی شما بیفزاید.
خرید یو پی اس برای خود پرداز(ATM)

مزایای یو پی اس مناسب بانک:

افزایش خدمات بانکداری
افزایش تراکنش بانک
اطمینان از ایمنی بانک و دوربین های مداربسته
اطمینان از عملیات بانکی
افزایش محبوبیت بانک بین مشتریان
جلوگیری از خرابی تجهیزات بانکی در برابر اختلالات بانکی
افزایش طول عمر تجهیزات بانکی
اطمینان از منبعی بدون وقفه
لستفاده از دستگاه ATM(خودپرداز) در صورت قطع برق
استفاده از تجهیزات بانکیدر صورت قطع برق

ویژگی های یو پی اس مناسب برای بانک:

بانک ها از تجهیزات مختلفی تشکیل شده است که اکثر آن ها نیاز به یو پی اس خواهند داشت تا در صورت هر گونه قطعی برق بتوانند به کار خود ادامه دهند. این دستگاه ها شامل رایانه، چاپگر، دستگاه های خودپرداز، دوربین های امنیتی می باشد. شما می تواند از یک یو پی اس قدرتمند برا بانک استفاده نمایید.
یو پی اس مناسب برای بانک باید ازتجهیزات و دستگاه های شما در برابر نوسانات مختلف برقی، افت ولتاژ و قطعی برق به خوبی محافظت نماید.

کدام یو پی اس برای بانک بهتر است؟

یو پی اس ها دارای انواع مختلفی می باشند. یو پی اس آنلاین(ups on line) از مناسبترین یو پی اس مخصوص بانک است. از آنجا که یو پی اس UPS On Line همیشه در همه حال فعال بوده و در تمام ساعت کاری می تواند در صورت نیاز عملیات برق رسانی را بدون ایجاد وقفه انجام دهد. با بکارگیری یو پی اس آنلاین برای بانک هرگز برق شهر مستقیماً به مصرف کننده ها متصل نمی باشد و مصرف کننده ها همواره از برق سینوسی و سالم که توسط اینورتر دستگاه UPS ساخته می شود استفاده می نمایند.

 

مطالب مرتبط:

تعمیر یو پی اس

راهنمای خرید یو پی اس
یوپی اس کوچک
یو پی اس دست دوم
بررسی ضرورت خرید یو پی اس