کاهش هزینه ها با خرید یو پی اس DC

DC-UPS یک راه حل جایگزین برای مشکلات قطعی برق است.

اختلال و خاموش شدن برق می تواند بسیار آزار دهنده باشد و حتی ممکن است در زمان های گوناگون هزینه های زیادی را بدنبال  داشته باشد. روش های مختلفی برای حفظ زمان در زمان قطعی برق برای سیستم های مختلف وجود دارد :مانند اضافه کردن قدرت پشتیبان با استفاده از ژنراتورها یا اضافه کردن دستگاه (UPS) . انتخاب یو پی اس به طور عمده بستگی به نیازسیستم دارد. به جای استفاده از یک AC-UPS، یک راه حل مقرون به صرفه تر خرید DC-UPS است. این یو پی اس ها گزینه ای ساده تر، کارآمد و ارزان تر برای کاربر خواهد بود.فروش یو پی اس

مطلب بیشتر:

نکات مهم اتصال یو پی اس به ژنراتور

سیستم مورد نیاز AC-UPS چیست؟

یک سیستم AC-UPS معمولی شبیه شکل  زیر است. شکل نشان دهنده AC-UPS است که شامل یک مبدل AC-DC و یک اینورتر DC-AC متصل به باتری و منبع تغذیه AC-DC با بار است.

 

 

مفهوم طراحی پایه DC-UPS :

یک DC-UPS از جریان شارژ باتری واحد قدرت (PSU) موجود استفاده می کند. همانطور که در شکل 2 نشان داده شده است، دیاگرام بلوک DC-UPS دارای باتری AC-DC PSU + DC-UPS + Battery است. هنگامی که PSU AC-DC کار می کند، DC-UPS از جریان شارژ  PSU استفاده می کند و این جریان شارژ بصورت داخلی در DC-UPS max 2A ± 1A کنترل می شود. در نتیجه، باطری با جریان کنترل شده شارژ می شود.

تعمیر یو پی اس
راهنمای خرید یو پی اس برای کامپیوتر
یو پی اس ارزان: دو دلیل برای نخریدن یو پی اس ارزان
سوالات متداول درباره ی یو پی اس ها