تعمیر یو پی اس

نکاتی که باید قبل از مراجعه به تعمیرکار یو پی اس بدانید!

اگر می‌خواهید یو پی اس خود را به تعمیرکار بدهید بخوانید

کاربران یو پی اس بدون شک به تعمیرکار یو پی اس و شخصی که امور سرویس یو پی اس را بر عهده دارد مراجعه کند. بسیاری از این افراد احتمالا قبل از مراجعه به مرکز  تعمیر یو پی اس سوالاتی را در این مورد داشته‌ اند؛ اینکه چگونه می توانند به تعمیرکار یو پی اس اعتماد کنند و یا اینکه قبل از مراجعه به تعمیرکار چه مواری را باید رعایت نمایند. در این مطلب از آذران یو پی اس  قصد داریم برخی مواردی را برای شما ذکر کنیم که هر کاربری قبل از مراجعه به تعمیرکار باید آن ها را بداند.

دانستن چه مواردی قبل از تعمیر یو پی اس ضروری است؟

قبل از مراجعه به تعمیرکار  بهتر است اطلاعات خود را در زمینه ی نوع یو پی اس خود افزایش دهید. این اطلاعات را می توانید در سایت آذران یو پی اس به دست آورید.
پی بردن به این موضوع که کدام بخش یو پی اس دچار مشکل شده است و نیاز به تعمیر دارد.
شما میتوانید از خدمات تعمیر یو پی اس در محل استفاده کنید تا جزئیات تعمیر یو پی اس را کاملا زیر نظر داشته باشید

تعمیرکار قابل اعتماد یو پی اس را چگونه تشخیص دهیم؟

چنانچه یو پی اس شما  هنوز از گارانتی بهره‌مند است، پیشنهاد ما به شما این است که برای تعمیر سراغ شرکت گارانتی یو پی اس بروید. حتی در صورت تمام شدن مدت زمان گارانتی نیز بهتر است ابتدا سراغ گارانتی برویم، زیرا اغلب شرکت‌ها گوشی‌های یو پی اس های فاقد گارانتی را نیز تعمیر می‌کنند و قابل اعتمادتر از دیگر تعمیرکاران می باشند.

همیشه به این نکته دقت داشته باشید که زمانی که تعمیرکار صرف تعمیر یو پی اس شما می‌کند از زمان واقعی موردنیاز برای حل مشکل یو پی اس بیشتر نگردد. توجه به فاکتور زمان هنگامی که به تعمیرکارهای شخصی مراجعه می کنید بیشتر اهمیت دارد. خوب است بدانید تعمیرکارانی که برای حل مشکلات کوچک زمان زیادی در نظر می‌گیرد، قابل اعتماد نخواهند بود.

از تعمیرکار یو پی اس رسید دریافت کنید.

شرکت‌ها معتبر تعمیر یو پی اس همواره رسید دریافت یو پی اس را به کاربر تحویل می‌دهند و چنانچه تعمیرکاری از دادن رسید خودداری کرد،یو پی اس خود را به او تحویل ندهید

رسیدی که تعمیرکار می‌دهد شامل ذکر موارد زیر است:

مدل یو پی اس
مشکل یو پی اس
تاریخ تحویل
هزینه تعمیر یو پی اس

چنانچه یو پی اس با مشکل جدیدی مواجه شود، چه باید کرد؟

اگر یو پی اس شما به‌جز مشکل عنوان شده در رسید مشکل دیگری نداشته اما زمان تحویل آن متوجه مشکل دیگری شده‌اید، تعمیرکار باید بابت مشکل بوجود آمده پاسخگو باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتریا با شماره تلفن 88307915-۰۲۱ تماس بگیرند.

دانلود آموزش تعمیرات یو پی اسPDF
تعمیر بردالکترونیکی یو پی اس