نصب باتری یو پی اس

روش نصب باتری یو پی اس

یو پی اس ها دستگاهایی هستند که در صورت قطعی برق یه یک منبع ذخیره انرژی الکنریکی  تبدیل شده به شما این امکان را میدهد که برق از دست رفته رو دوباره از طریق باتری , انرژی زخیره شده dc را تبدیل به ac برق شهر کنند.  عملکرد دستگاه و میزان توانایی یوپی اسدر تغذیه دستگاه بسته به ظرفیت باتری می باشد. افزایش عمر باتری یو پی اس، خدمات تعمیر باتری یو پی اس، نگهداری باتری یو پی اس، تعمیر یو پی اس، تعمیرات یو پی اس، خرید یاتری یو پی اس

برای داشتن باتری هایی قدرتمند و سالم نباید از بررسی باتری های یو پی اس غافل شد. باتری های یو پی اس رفته رفته رو به زوال می روند از این رو برای داشتن یک باتری پر قدرت، بررسی جایگاه نصب, ولتاژ و جریان شارژر باتری ان می تواند تاثیر موثری در طول عمر باتری داشته باشد.

افزایش بکاپ باتری یو پی اس

یکی از عملکردهایی که در راستای افزایش قدرت و ظرفیت باتری یو پی اس انجام می گیرد اضافه کردن یک کابینت باتری اکسترنال به آن می باشد. بعضی از یو پی اس ها دارای باتری های قابل گسترش می باشند. باتری هایی که قابلیت اضافه شدن باتری اکسترنال را دارند بسیار سودمند تر از دیگر باتری های یو پی اس می باشند.
چگونه یک باتری به یوپی اس اضافه کنیم؟

برخی دیگر از باتری های یو پی اس دارای قابلیت تعویض باتری در حین کار را دارا می باشند. باتری های یو پی اسی که پس از گذشت مدت زمانی از کار افتاده می شوند قابلیت تعویض داشته و دوباره احیا می شوند. برای داشتن یو پی اسی با قدرت و توانایی بالا، هنگام خرید یو پی اس، فاکتور قابلیت اضافه کردن باتری یو پی اس را در نظر بگیرید.

نحوه ی اضافه کردن پک باتری به یو پی اس

اضافه کردن پک باتری به یو پی اس توسط یک کانکتور مخصوص اتصال کابینت بهups میتواند (بکاپ تایم )باتری را تا دو برابر افزایش دهد و این اضافه باتری ها باعث طولانی شدن شارژ باتریها می شوند. در این صورت باید شارژر اکسرنال به ان اضافه کرد. هرچه شما بهتر ازباتری مراقبت کنید، عمر آن افزایش خواهد یافت. باتری یو پی اس توسط شارژر داخلی پر نگاه داشته میشود و ولتاژ باتری بندرت کاهش می یابد که این برای افزایش عمرباتری ایده آل است. افزایش عمر باطری یو پی اس، خدمات تعمیر باطری یو پی اس، نگهداری باطری یو پی اس، تعمیر یو پی اس، تعمیرات یو پی اس، خرید باطری یو پی اس

هنگامی که از ups استفاده میکنید و علامت هشدار مبنی بر اینکه باتری تقریباً خالی شده است را دریافت کردید به آن علامت توجه بیشتری کنید و از کنار آن نگذرید. در این شرایط باتری را درحداقل زمان ممکن دوباره شارژ کنید در این صورت باتری شما زود خراب می شوتد. معمولاً یک یو پی اس باتری خود را بطور کامل تخلیه نمیکند زیرا در اینصورت عمر باتری کاهش می یابد.

مطلب بیشتر:

تعمیر یو پی اس

قیمت باتری یو پی اس
تستر باتری یو پی اس
تعمیر باتری یو پی اس و احیای UPS
بررسی وضعیت یو پی اس از طریق نشانگرها