بهترین یو پی اس

معرفی بهترین یو پی اس 2018 برای خرید

بهترین یو پی اس های2018 کدامند؟

قطع برق یا افزایش ناگهانی ولتاژ می تواند اطلاعات  و دستگاه های شما را به خطر بیندازد و بروز خسارت مالی شود. منبع تغذیه بدون وقفه (یو پی اس) به منظور ارائه عمر اضافی باتری، در شرایط اضطراری و عملیات روزمره حیاتی است. بعضی از UPS ها برای استفاده در منزل یا اداری بهتر است، در حالی که دیگران می توانند به عنوان یو پی اس قابل حمل برای خارج از منزل استفاده شوند. هر یو پی اسی که خریداری می کنید مطمئن شوید که دستگاه های الکترونیکی شما با آن سازگار است. در این مطلب قصد داریم بهترین یو پی اس های تولید شده در سال 2018 را به شما معرفی کنیم:فروش یو پی اس

بهترین از لحاظ کلی:APC Back-UPS Pro 1500VA UPS

بهترین یو پی اس

حفاظت از دستگاه های الکترونیکی با بیش از 865W . این دستگاه شبکه شما را برای مدت زمان طولانی پشتیبانی می کند، و از کامپیوتر و شبکه بی سیم شما در تغییر ولتاژهای ناگهانی محافظت می کند.

شما  می توانید قدرت را با خرید یک بسته باطری مکمل جداگانه برای افزایش عمر دستگاه های خود اضافه کین. دیگر مزایا شامل یک سیم برق شش پایی برای انعطاف پذیری در قرار دادن، نمایشگر LCD و رتبه انرژی Star است.

 CyberPower CP685AVR-G AVR

بهترین یو پی اس

این مدل با هشت خروجی، 4 باتری + جریان و 4 باتری تنها، در دو طرف کیس ارائه شده است. اندازه دستگاه کوچک و یک یوپی اس عالی برای منزل و ادارات است و به خوبی می تواند از کامپیوتر و تجهیزات رسانه ای شما محافظت کند.

بهترین قیمت: APC Back-UPS

بهترین یو پی اس

این UPS ساده و قابل اعتماد از هفت دستگاه محافظت می کنند و تجهیزات خود را در شرایط اضطراری روشن نگه می دارد. این واحد با نرم افزار PowerChute Personal Edition همراه است که به عنوان یک سیستم نظارت و کنترل انرژی و CMS کار می کند و به شما در جلوگیری از از بین رفتن اطلاعات کمک می کند. دارای گواهینامه Energy Star نیز می باشد.

بهترین برای حمل و نقل: ChargeTech PLUG

بهترین یو پی اس

این یو پی اس یک باتری قابل حمل است. باتری دارای قدرت 54,000 mAh می باشد که برای یک مهمانی شبانه کافی می باشد. اگر این شارژ کافی نیست، قابلیت شارژ خورشیدی نیز در دسترس است.

بهترین طراحی: Chafon CF-UPS018

بهترین یو پی اس

یک منبع تغذیه نازک، سبک وزن و با ظرفیت بالا که درهم برای خانه و هم محیط بیرون مناسب است. این یو پی اس دارای  11 خروجی، از جمله سه خروجی AC در 120V، چهار پورت DC 12V و چهار پورت USB می باشد. این دستگاه به عنوان یک مرکز برق اضطراری در خانه است که می تواند پشتیبان گیری و نگهداری رایانه ها و دستگاه های الکترونیکی را انجام دهد. ویژگی دیگر نیز شامل یک پورت شارژ خورشیدی، فن، دریچه خنک کننده، نشانگر شارژر LED و مواد ضد آتش است.

بهترین برای کسب و کار: APC Smart-UPS

بهترین یو پی اس

این یو پی اس هوشمند یک گزینه پیشرو برای کسب و کارهایی است که نیاز به یک منبع قدرت شبکه دارند تا داده های خود را در صورت قطع برق ناگهانی ذخیره کنند. این یو پی اس دارای موج سینوسی خالص برای ارائه بالاترین درجه سازگاری با الکترونیک فعال است. این دستگاه حدود 20 دقیقه رمان می دهد و بدون از بین رفتن اطلاعات، سرور ها را خاموش می کند.

بهترین برای مسافرت: AIVANT AC / DC Power Bank

بهترین یو پی اس

این یو پی اس برای سفر طراحی شده است، به راحتی در کیف دستی یا کوله پشتی شما جا می گیرد و انواع مختلف پلاگین را در اختیار شما قرار می دهد. این ظرفیت بالایی دارد که تا 42000 mAH می رسد. که وسایل مورد نیاز شما را برای مسافرت طولانی مدت روشن نگه می دارد.  از شارژ سریع پشتیبانی می کند و با باتری های با کیفیت بالا باتری های لیتیوم یون ساخته شده است.

مطالب بیشتر:

تعمیر یو پی اس

راهنمای خرید یو پی اس

قیمت باتری یو پی اس

یوپی اس کوچک

یو پی اس ارزان قیمت

بهترین یو پی اس خارجی