معایب خرید یو پی اس که فروشندگان به شما نمی گویند

بدون شک خرید یو پی اس در هر زمینه ای می تواند برای شما موثر باشدو در شرایط اضطراری قطعی برق امکان روشن ماندن دستگاه ها را برای شما فراهم نماید و یا دستگاه های گران قیمت شما با خرید یوپی اس از آسیب های جدی که نوسانات برق برای آن ایجاد می شود محافظت شود. اما در مقابل مزایای بی شمار نصب یو پی اس معایبی نیز وجود دارد که هر خریداری باید از آن آگاهی کامل داشته باشد. بسیاری از فروشنده های یو پی اس برای فروش یو پی اس خود شما را به خوبی از این معایب آگاه نمی سازند.
یو پی اس ها چه در خانه و چه در محل کسب و کار سیستم های الکترونیکی در حال اجرا را از طریق باتری پشتیبانی می کنند. نصب یو پی اس تعدادی از معایب را نیز به دنبال دارد: به خصوص در هزینه های اولیه و تعمیر و نگهداری.
این هزینه ها سرمایه گذاری قابل توجهی را برای کاربران خانگی و استفاده تجاری بدنبال دارد.

تصوری از قیمت نصب یو پی اس:

خرید یوپی اس ها نیاز به یک سرمایه گذاری بزرگ راه اندازی دارد. البته هزینه ای که برای خرید یو پی اس صرف می کنید بسته به برند یو پی اس متفاوت است. اما با این حال تصور کنید خرید یو پی اس برای شرکت ها با تعداد زیادی کامپوتر به چه میزان سرمایه نیازمند است.

سازماندهی و نصب یو پی اس ها:

استفاده از UPS خانگی نیازی به نصب چندین باتری نخواهد داشت. اما استفاده از این دستگاه ها برای شرکت ها و مراکز کسب و کار بزرگ هزینه های اضافی را در بر خواهد گرفت. اتصال بسیاری از باتری های یو پی اس به یک سیستم و نصب و راه اندازی یو پی اس باید توسط کارشناس انجام شود. این سیستم های UPS نیز نیاز به مراقبت ویژه ای با تهویه مناسب دارند. در حالی که بسیاری از انواع باتری گازی تولید نمی کنند،برخی باتری ها باید یک سیستم تهویه جداگانه برای کنترل بخارات خود داشته باشند.

هزینه تعمیر و نگهداری:

از دیگر معایب یوپی اس ها فرسودگی باتری های آن می باشد. باتری هاییو پی اس هر قدر هم گران قیمت باشند رفته رفته بازدهی اولیه خود را از دست می دهند و از عمر آن ها کاسته می شود. البته یو پی اس های ارزان قیمت زودتر از دیگر یو پی اس ها از کار می افتند. از آنجا که ظرفیت باتری های یو پی اس برای نگهداری شارژ در طول زمان کاهش می یابد کاربر به ناچار باید اقدام به خرید باتری یو پی اس جدید نماید. البته عوامل مختلفی وجود دارد که در پیشگیری از خراب شدن یوپی اس تاثیر گذار هستند و آن نحوه ی تعمیر و حفظ و نگهدرای از یو پی اس است.تعمیر یو پی اس توسط یک کارشناس ماهر و باتجربه هزینه هایی را نیز در پی خواهد داشت.

 

مطلب بیشتر:

تعمیر یو پی اس

راهنمای خرید یو پی اس
قیمت یو پی اس
یو پی اس ارزان قیمت
خرید یو پی اس خانگی

آموزش

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!