خرید یو پی اس

مشاوره ی قبل از خرید یو پی اس

یو پی اس ها وظیفه ی محافظت از دستگاه های شما در مقابل اختلالات برقی به عهده دارند. استفاده از یک دستگاه یو پی اس می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد زیرا در صورت ایجاد هر گونه مشکل دیگر نیاز به تعویض و یا تعمیر تجهیزات گران قیمت خود را نخواهید داشت.خرید یو پی اس

فروشگاه های  فروش یو پی اس و مراکز خرید یو پی اس ایران هر کدام برندهای زیادی از یو پی اس برای فروش عرضه می کنند که در آخر این شما هستید باید طبق دانسته های خود و مشاوره ی فروشنده ی یو پی اس بهترین یوپی اس را انتخاب و خریداری نمایید . داشتن اطلاعات کافی درباره ی یو پی اس ها و مزایا و معایب هرکدام می تواند شمارا در راستای بهترین خرید یاری نماید. در این قسمت مهترین سوالاتی که باید از یک فروشنده ی یو پی اس پرسید را برای شما آوریده ایم.

مطلب مرتبط: اصطلاحاتی که باید قبل از خرید یو پی اس بشناسید

خرید یو پی اس:

آیا امکان تنظیم یو پی اس وجود دارد؟

پارامترهای مختلفی در یو پی اس ها وجود دارد که باید توسط کارخانه تنظیم شوند. اما برخی برندها این امکان را برای کاربران فراهم کرده اند که خودشان مطابق با نیاز تجهیزات این تنظیمات را به درستی انجام دهند. از جمله این پارمترها جریان شارژ ، درصدOVER LOAD    می باشد

ایا امکان نصب باتری اضافه بر روی دستگاه وجود دارد؟

در شرایط خاص شاید مجبور باشید توانایی باتری یو پی اس را بالا ببرید. در برخی یو پی اس ها امکان گسترش باتری و نصب باتری اکسترنال بر روی یو پی اس وجود دارد. برای این کار نیاز به کابینت باتری است. در برخی یو پی اس ها، باتری به صورت داخلی نصب شده و فضای اشغالی کاهش یافته است.

چگونه یک باتری به یوپی اس اضافه کنیم؟
خریدups، آموزش خریدups، راهنمای خریدups، فروشگاه خریدups، فروشگاه اینترنتیups، خرید اینترنتیupsخرید آنلاین ups،

خدمات پس از فروش یو پی اس به چه صورت است؟

فروشگاه ها و مراکز خرید معتبر یو پی اس درایران قطعا خدمات پس از فروش و گارانتی را برای یو پی اس شما در نظر گرفته اند تا در صورت هر گونه اشکال در مدت زمان گارانتی، آن را به طور رایگان تعویض و یا تعمیر نمایند. خرید یو پی اس از مراکز معتبر این اطمینان را به شما می دهد که خریدی با خیال آسوده از خدمات پس از فروش یو پی اس انجام دهید.

آیا باتری یو پی اس دارای کابینت می باشد؟

باتری یو پی اس به ضربه حساس می باشدد و باید در محفظه ای مخصوص نگهداری و محافظت شود. این محفظه که کابینت باتری نام دارد از باتری در برابر ضربات فیزیکی و اتصالات نامتعارف محافظت می کند وشکل بهتری به یو پی اس شما می دهد.

یک کابینت باتری خوب باید دارای چهار پایه ی محکم و استحکام بدنه ی بالا برای نگهداری از باتری های سنگین داشته باشد. همچنین باید این امکان را برای کاربر فراهم کند که از چهار جهت بتوان به باتری یو پی اس دسترسی داشت.

توان مورد نیاز و توان مصرفی باتری ups چقدر است؟

قبل از خرید یو پی اس باید توان مصرفی دستگاه هایی که قرار است به یو پی اس وصل شوند را به دست آورید. اگر قرار است چندین دستگاه را به یو پی اس متصل کنید باید توان هر یک از وسایل را جداگانه و در نهایت مجموع آنها را محاسبه نمایید.

توان وسایل برقی با وات بر روی دستگاه مشخص شده است. در برخی دستگاه ها نیز جریان (A) درج شده است. برای به دست آوردن توان مصرفی دستگاه این عدد را در ولتاژ دستگاه ضرب کنید تا توان آن به دست آید.

مثلا اگر روی دستگاه جریان را 2 آمپر درج شده باشد ، توان توان دستگاه 2×220 یعنی 440 وات  می شود.

در انتخاب یو پی اس دقت کنید که توان یوپی اس از توان دستگاه های شما بیشتر باشد. توان یو پی اس اگر 1.25 برابر توان تجهیزات باشد عددی معقول با مزایای زیاد می باشد.

خرید یو پی اس، آموزش خرید یو پی اس، راهنمای خرید یو پی اس، فروشگاه خرید یو پی اس، فروشگاه اینترنتی یو پی اس، خرید اینترنتی یو پی اس،

مطلب بیشتر:

تعمیر یو پی اس

مقایسه و معرفی انواع دستگاه های یو پی اس

راهنمای خرید یو پی اس

قبل از خرید یو پی اس به این نکات توجه کنید

سوالات متداول درباره ی یو پی اس ها
قیمت باتری یو پی اس