بازدید دوره ای یو پی اس

قیمت تعمیر یو پی اسups

هزینه و قیمت تعمیر یو پی اسUPS چقدر است؟

تعمیر یو پی اسUPS یک کار حرفه ای است که نیاز مهارت و تجربه ی بالا دارد. تعمیر و سرویس یو پی اسUPS باید به صورتی انجام شود که یو پی اسUPS مانند روز اول کار کند. شما باید به دنبال فرد متخصصی باشید که نه‌ تنها از پس‌کار تعمیر به‌ خوبی بربیاید، بلکه متخصص خوبی در زمینه تعمیرباتری , تعمیر برد الکترونیکی باشد. اگر شما کار را به فرد ماهر واگذار کنید خواهید دید که چطور با هزینه کم می‌ توانید صاحب یک یوپی اسUPS نو شده  و دیگر زیر بار هزینه سنگین خرید یوپی اس جدید نروید.

سؤالات متداول تعمیر یو پی اس

دستمزد خدمات چطور محاسبه می‌ شود؟

بسته به نوع خدمات، لوازم جانبی بکاررفته و نوع یو پی اس تعمیری، میزان دستمزد تعمیرکار یو پی اس متغیر است.

برای تعویض  لوازم جانبی چه کسی مسئولیت خرید را به عهده دارد؟
معمولا خرید لوازم جانبی یو پی اس  به عهده تعمیرکار است، اما در بعضی‌ اوقات تعمیرکار خرید باتری یو پی اس و لوازم جانبی را به تعمیرکار واگذار می‌ کند.تعمیر یو پی اس

نحوه پرداخت دستمزد به چه صورتی است؟
تعمیرکار بعد از بررسی قیمت نهایی مقداری از هزینه که شامل خرید لوازم می‌ شود را از کارفرما دریافت می‌ کند و معمولا بقیه مبلغ مانده را بعد از اتمام کار می‌ گیرد.

آیا امکان انتخاب باتری خاص برای یو پی اس وجود دارد؟
می‌ توانید هر نوع باتری که دوست دارید را انتخاب کنید ولی نکته مهم این است که کدام باتری برای یو پی اس شما مناسب است.

مدت‌ زمان تعمیر چقدر است؟
بعضی از تعمیرات نیاز به جابه‌ جایی یو پی اس ندارد و در محل انجام می‌ شوند ولی تعمیراتی که در کارگاه انجام می‌ شوند برحسب میزان کار و زمانی که شما انتخاب کرده‌ اید بین یک هفته تا یک ماه به طول می‌ انجامد.

در صورت هزینه ایاب و ذهاب، پرداخت آن بر عهده چه کسی است؟
پرداخت هزینه ایاب و ذهاب توافقی است و معمولا برحسب میزان کار تعمیر محاسبه می‌ شود. به‌ منظور دیگر، اگر هزینه تعمیر خیلی بالا باشد، معمولا هزینه ایاب و ذهاب را تعمیرکار بر عهده می‌ گیرد. چنانچه هزینه و میزان کار تعمیر کم باشد، پرداخت هزینه‌ بر عهده مشتری است.

چه خدماتی از تعمیرکار یو پی اس می‌ خواهید؟
قبل از هر اقدامی باید مشخص کنید چه خدماتی از تعمیرکار می‌ خواهید.

میزان کار
اینکه کل پروسه تعمیریو پی اس چقدر کاربرده به وضوح بر قیمت تاثیرگذار است. توجه داشته باشید که در صورت نیاز به دانستن دقیق قیمت تعمیر یو پی اس می توانید با مشاوران و متخصصان تعمیریو پی اس تماس بگیرید و اطلاعات دقیق تری کسب کنید.

مطالب بیشتر:
آموزش عیب یابی یو پی اس
فروش تجهیزات جانبی یو پی اس
تعمیر یو پی اس در محل تضمینی- زیر قیمت
تعمیر یو پی اس صنعتی و سه فاز