قبل از اینکه یوپی اس را به تعمیرکار بسپارید بخوانید

نکات مهم قبل از تعمیر یو پی اس

یو پی اس ها امروزه به مهمترین دستگاه ها تبدیل شده اند در همواره در معرض آسیب یا فرسودگی قرار دارند. بسیاری از ارگان های کوچک بزرگ، حتی خانواده ها از فواید زیاد این دستگاه ها بهره مند شده اند و امروزه شاهدیم که انواع برند آن ها با کیفیت های مختلف در بازار موجود می باشد.
این یو پی اس ها هر چه گرانتر باشد آسیب دیدن آن ها موجود می شود خسارت مالی بیشتری به دستگاه های شما وارد گردد.  اگر شما هم جزو آن دسته کاربران هستید که بر اثر هر اتفاقی برای یو پی اس مجبور شده‌اید تا به تعمیرکار یو پی اس مراجعه کنید ممکن است با جملاتی همچون ” قطعه یو پی اس شما باید تعویض شود” ، “باتری یو پی اس شما خراب است” و غیره و غیره برخورد کرده اید که در اکثر مواقع کاربر را از تعمیر یو پی اس منصرف کرده  او را مجبور به خرید یو پی اس نو می کند.

هزینه بالایی که از جانب تعمیرکاران یو پی اس به دلیل کم تجربگی کاربران اخذ می شود قابل تعدیل می باشد

چند نکته مهم به کسانی که با یو پی اس معیوب برای تعمیر به تعمیرکار یو پی اس مراجعه می کنند:
پس از آنکه متوجه آسیب دیدگی یو پی اس خود شدید در وحله ی  اول پیغام خطا و یا ایراد ایجاد شده را در گوگل جستجو کنید، شاید ایراد کوچکی باشد و با یک ترفند راحت و بدون نیاز به صرف هزینه حل شود.
از دوستانتان که مشکل مشابه ای را با یو پی اس خود داشته اند برای مراجعه به یک تعمیرکار مطمئن یو پی اس کمک بگیرید.

به هیچ عنوان اگر مشکل و عیب یو پی اس برای شما روشن نشد خودتان وارد عمل نشوید.آموزش عیب یابی یو پی اس

اگر باتری یو پی اس دچار مشکل شده باشد قطعا تعمیر کار مربوطه عنوان می کند که باتری یو پی اس تعویض شود، اما تعمیرکاران حرفه ای در این عرصه وجود دارند که به کمک آن ها می توانید با قیمتی خیلی پایینتر باتری یو پی اس خود را احیا کنید.

حتما پس از تعمیر یو پی اس، فاکتور و قطعه معیوب را از تعمیرکار درخواست کنید.

در زمان تحویل یو پی اس  پس از اتمام تعمیر، یو پی اس خود را تست کنید زیرا امکان دارد  به دلیل جا به جایی قطعات هنگام تعمیر مشکلاتی رخ دهد که بعدا به آن ها پی ببرید.

به عنوان نکته آخر و مهم‌ترین مورد، از تعمیرکارانی برای این امر بهره بگیرید که علاوه بر دانش بالا، تجربه ی کافی در این زمینه داشته باشند. برای داشتن تجربه ی یک تعمیرمطمئن با شماره ی 88810431تماس بگیرید.

مطلب بیشتر:

قیمت تعمیر یو پی اس

دانلود آموزش تعمیرات یو پی اسPDF

تعویض باتری فرسوده ی یو پی اس

با این کارها نیازی به تعمیر یو پی اس نخواهید داشت

 

آموزش

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!