باتری یو پی اس - تعمیر یو پی اس APC

عمر باتری یو پی اس

عمر یک یوپی اس، تنها چند سال است. دستگاه ­های یوپی اس اغلب در طبقه اتاق خواب و پشت میزها قرار داده می­شوند. فراموش کردن اینکه آن­ها وجود دارند ساده است. سال­ها می­توانند به سادگی بگذرند ومتوجه انها نشد.

همان‌طور که گفته شد در نهایت باتری خراب خواهد شد. بعد از گذشت چند سال ممکن است همچنان باتری به کار ادامه دهد اما احتمالاً نمی­تواند همان سطح از سرویس اولیه را ارائه دهد. برای مثال باتری که دو سال عمر کرده می­تواند ۱۲ دقیقه برق دهی کند در حالی که تازه ونو بود ۱۸ دقیقه برق دهی می­کرد. مطمئن شوید که سن باتری و تنزل سرویس آن را در زمان بررسی ،نیازهای برق اضطراری در نظر بگیریدکه به مقدار لازم به تجهیزاتتان برق بدهد.

بسیاری از دستگاه­های یو پی اس دارای باتری های قابل تعویض در حالت hot (در حالت روشن) هستند. چنین مدل­هایی این امکان را فراهم می­کنند که باتری­ های یو پی اس را بدون خاموش کردن تجهیزات متصل به آن تعویض کرد. باتری­های قابل تعویض داغ بخصوص در حال برق دهی به سرورها و سایر دستگاه­های حیاتی مفید هستند.ویک نوع امتیاز محسوب میشوند.خرید باطریups، راهنمای خرید باطریups،، فروشگاه خرید باطریups،، فروشگاه اینترنتی باطریups،، خرید اینترنتی باطریups،،خرید آنلاین باطریups،، خرید باطریups،شیپور، خرید باطریups،دیجی کالا، خرید باطریups،دیوار

عواملی که طول عمر باتری یو پی اس را کاهش می دهند:

رعد و برق، افت یا نوسان برق و سایر شرایط (از جمله حرارت) می­توانند طول عمر سرویس یو پی اسرا کوتاه کنند. مطمئن باشید یک یو پی اس با استفاده نشدن در طی زمان، چک نکردن قدرت باتری، محدود نکردن سطوح بار در محدوده معقول،موجب حفظ کردن ان نمیشود. مکان استقرار دستگاه­های یو پی اس (که به آن­ها فضا برای تنفس و خنک شدن دهیمِ) شانس طول عمر بیشتری خواهد داشت. اگر شما از یک یو پی اس استفاده نمیکنید ان را در طول طوفان و رعد و برق از برق جدا کنید، مطمئن شوید که از آن استفاده نمی­شود. به عبارت دیگر بررسی کنید که یو پی اس از یک مدار ارتباطات اطلاعات که می­تواند اصابت رعد و برق از طریق آن حرکت کند و تجهیزات متصل به آن را تخریب کند، واز انها حفاظت لازم را نکند.

 

مطالب مرتبط:

تعمیر یو پی اس
آموزش عیب یابی یو پی اس
استفاده از باتری ماشین به جای یو پی اس
تعویض باتری فرسوده ی یو پی اس
قیمت باتری یو پی اس