سرویس یو پی اس

سرویس اصولی یو پی اسups چیست و چرا باید انجام گیرد؟

 سرویس یو پی اس/88810431

سرویس و نگهداری یو پی اسups عبارتست از بازیینی تمام قطعات درون دستگاه و نظارت مستمر بر عملکرد کلی سیستم پس از نصب و راه اندازی یو پی اس.امروزه سیستم های  هیچ دستگاهی وجود ندارد که نیاز به سرویس و نگهداری دوره ای نداشته باشد به ویژه سیستمهایی که ایمنی آنها نقش اساسی در عملکرد کلی دیگر سیستم ها و دستگاه ها ایفا می کند و خرابی آنها خطرات جبران ناپذیری را در پی دارد. از اینرو اهمیت سرویس و نگهداری یو پی اس upsکمتر از اهمیت نصب آن نبوده و یک یو پی اس بدون در نظر گرفتن نوع آن و شرکت سازنده آن ، می بایست بطور منظم توسط شخص یا اشخاص حرفه ای تحت بازبینی قرار بگیرد.

سرویس و نگهداری یو پی اس ups  از لحاظ اقتصادی نیز قابل توجیه می باشد. از آنجا که  اگر قطعه ای در یوپی اس در شرف خرابی یا آستانه فرسودگی قرار بگیرند در صورتیکه به موقع متخصص یو پی اس بهتعمیر یو پی اسنپردازد احتمالا باعث اختلال در عملکرد قطعات دیگر نیز می گردد، و یا ممکن است خرابی غیر قابل پیش بینی آنها صدمات جبران ناپذیری به کل سیستم و دستگاه های متصل وارد نماید. حتی وقوع خطرات جانی در بدترین حالت ممکن است. فرض کنید قطعه ای از یو پی اس در یک کارخانه ی بزرگ یا بانک یا حتی بیمارستان خراب شده و باعث از کارافتادن یو پی اس گردد. از کار افتادن ناگهانی یو پی اس باعث قطعی منبع تغذیه در زمان برق رفتگی و خاموش شدن دستگاه ها می گردد. حال میتوانید تصور کنید که چه خسارات جبران ناپذیری را برای مجموعه به دنبال خواهد داشت.

در پی موضوعات بیان شده، سرویس و نگهداری یو پی اس از لحاظ توجیه پذیری اقتصادی و از لحاظ ایمنی و منطقی یک یو پی اس صرف نظر از نوع و شرکت سازنده باید طی دوره های مرتب و حداقل توسط شرکتهای معتبر، تحت بازرسی منظم قرار گیرد.

تعمیر و نگهداری یو پی اس در تهران:

واحد سرویس و نگهداری شرکت فنی مهندسی آذران یو پی اس از سرویسکاران آموزش دیده و مجرب تشکیل شده است ،که با تمام تجهیزات در تهران و شهرستانهای حومه، آماده ارائه خدمات و سرویس و نگهداری یو پی اسدر اسرع وقت بوده و رفع هر گونه خرابی و اجرای نگهداری پیشگیرانه در جهت افزایش عمر و کارایی دستگاه را بر عهده می گیرند. این مجموعه با دارا بودن انبار قطعات مورد نیاز شما قابلیت ارائه خدمات سرویس و تعمیر یو پی اس را دارا میباشد.

 

مطلب بیشتر:
سرویس یو پی اس
عمر مفید یو پی اس و تعیین زمان خرابی آن
تعمیر یو پی اس با روش پیشگیرانه
نگهداری و تعمير یو پی اس برمبنای کار تا خرابی (اصلاحی)