خرید یو پی اس

خرید یو پی اس

در عصر حاضر مراقبت از دستگاه ها و سیستم های الکترونیکی یکی از مهمترین اقداماتی است که پس از راه اندازی سیستمهای الکترونیکی انجام می گیرد. برای حفظ هر نوع دستگاهی استفاده از یو پی اس امری مهم و ضروری است.فروش یو پی اس

اهمیت یو پی اس در هر مرکزی با میزان و تعداد دستگاه های گوناگون قابل اغماض نمی باشد.

هر مرکزی مطمئنا هزینه ی بالایی صرف خرید تجهیزات خود کرده است. از  مراکز دیتاها و بیمارستان ها گرفته تا مراکز کوچک مجهز به کامپیوتر یا دوربین مداربسته… این مراکز هر کدام پس از خرید تجهیزات مورد نیاز به این فکر می افتند که این تجهیزات را در بالاترین سطح امنیت نگاه دارند. پس قطعا به وسیله ای نیاز دارند که تجهیزات مدرن را از هر گونه مشکل سخت افزاری مصون بدارند. یکی از مهمترین دلایل خرابی دستگاه ها مشکلات برق شهری است و ایمن نگاه داشتن این تجهیزات در مقابل این اختلالات امری لازم و حیاتی است.

شاید تابحال متوجه شده باشید که گاهی کامپیوترها خود به خود هنگ کرده و ری استارت می شوند و یا نور لامپ ها مدتی کم شده و دوباره زیاد می شوند. همه ی ما به عینه شاهد کم و زیاد شدن ولتاژ برق شهری بوده ایم. بسیاری از این اختلالات و بینظمی ها به چشم نمی آیند اما تاثیر منفی خود را بر دستگاه ها می گذراند و پس از مدتی شما با یک قطعه ی الکترونیکی سوخته و از کارافتاده مواجه می شوید. اما این اتفاق می تواند هیچگاه رخ ندهد و شما این شانس را دارید که بتوانید به بهترین شکل و با هزینه ای خیلی کم تر از هزینه ی تجهیزات خود از دستگاه های خود مراقبت کنید.

 

یو پی اس دستگاهی است که با تنظیم ولتاژ بالا یا پایین مانع از خراب شدن دستگاه ها می شود.

ولتاژهای مورد نیاز دستگاه های مختلف 120 است. هر چه میزان اختلاف ولتاژ ورودی از 120 بیشتر باشد میزان خسارت وارده بیشتر خواهد شد. این میزان ولتاژ در شهرهای مختلف نیز با یکدیگر تفاوت دارد. به همین دلیل است که آمار خرابی دستگاه های الکترونیکی در برخی از شهرهای ایران بسیار زیاد می باشد.

از دیگر مشکلاتی که یو پی اس آن را به خوبی خنثی میکند رعد و برق است.صدماتی که رعدو برق ها بر ایستگاه های الکترونیکی میگذارند بسیار جدی است و یو پی اس می تواند از هر گونه صدمه جلوگیری نماید.

خرید یو پی اس مزایا و قابلیت های دیگری در اختیار شما می گذارد که قطعا یکی از واجبات است. یو پی اس مخفف برق اضطراری است. به این معنی که د رهنگام قطعی برق، برق مورد نیاز برای ذخیره ی اطلاعات در اختیاز شما قرار می دهد. این زمان بسته به نوع و تعداد باتری یوپی اس متفاوت است و شما میتوانید بر حسب نیاز خود یک باتری مناسب خریداری نمایید.

مطالب مرتبط:

تعمیر یو پی اس

راهنمای خرید یو پی اس
قیمت یو پی اس
یوپی اس کوچک

تفاوت یو پی اس ماژولار و متمرکز چیست؟


تماس با اذران یو پی اس