خرید یو پی اس خانگی

مشخصات یو پی اس خانگی

منبع تغذیه بی وقفه  یوپی اس، دستگاهی برای حفاظت از قدرت و  تضمینی برای سالم ماندن دستگاه های الکترونیکی متصل است. هنگامی که برق قطع می شود و یا ولتاژ آن تغییر می کند، یو پی اس بلافاصله منبع پشتیبان خالص و حفاظت از ولتاژ برای تجهیزات متصل شده و حساس را فراهم می کند.خرید یو پی اس

چرا شما نیاز به یک یو پی اس در خانه یا کسب و کار خود دارید؟

دستگاه های الکترونیکی که هر روز برای برقراری ارتباط، امنیت و سرگرمی در منزل مورد استفاده قرار می گیرند در معرض خطر آسیب و خرابی ناشی از قطعی برق، نوسانات ولتاژ یا سایر اختلالات برق هستند. یک یو پی اس منبع قدرت پشتیبان و حفاظت از باتری را برای دستگاه های الکترونیکی فراهم می کند. از جمله دستگاه هایی که در منزل نیاز به یو پی اس دارند شامل:

  • تجهیزات شبکه بی سیم (روتر، مودم)
  • کامپیوترها
  • تلویزیون ها
  • سیستم های امنیتی
  • کنسول های بازی
    دربهای اتوماتیک پارکینگ

حفاظت از قدرت برای دفتر خانگی شما

دستگاه های ارتباطی خانگی و کامپیوترهای شخصی خود را در برابر آسیب و خرابی فایل ها از تغییرات غیرمنتظره شبکه برق، از جمله افزایش ولتاژ و حتی رعد و برق محافظت کنید. یو پی اس این اطمینان را به شما خواهد داد که مهمترین دستگاه های الکترونیکی درامنیت کامل خواهند بود.

یو پی اس مناسب مصارف خانگی:

توان های UPS های مخصوص مصارف خانگی کم بوده و به همان نسبت قیمت پایینی دارد. این یو پی اس ها اکثراً ups های خانگی ۱kva و ۲kva و ۳kva و یو پی اس ۵۰۰v می باشند. شما با قیمتی بسیار کم نسب به وسایل و تجهیزات خانگی خود می توانید یک یو پی اس مناسب با طول عمر بالا تهیه کنید. البته قیمت یو پی اس خانگی با توجه به توان یو پی اس و مدت زمان ذخیره گوناگون می باشد. بطور معمول کوچکترین یو پی اس 12 ولت با قیمت 50 هزار تومان جریان 7.5 ولت آمپر ساعت را تامین میکند و بر این اساس حدود 2 تا 3 ساعت برق را ذخیره میکند. یو پی اس های با قیمت های بالاتر تا 1 میلیون تومان نیز وجود دارد که انواع یو پی اس های تک فاز و از انواع ایرانی و خارجی در این دامنه قرار دارد.

 

مطلب پیشنهادی:

تعمیر یو پی اس
راهنمای خرید یو پی اس
قیمت یو پی اس
یوپی اس کوچک
مقایسه و معرفی انواع دستگاه های یو پی اس
حفاظت از کامپیوتر ی خانگی ه

آموزش

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!