خدمات تعمیریو پی اس در تهران

خدمات تعمیریو پی اس در تهران

امروزه با توجه به رشد روزافزون یو پی اس ها در جهان،این دستگاه یکی از عوامل زیربنایی به وجودآمدن شرکت ها  شده و داشتن بستری از دستگاه های ایمن امری اجتناب ناپذیر می باشد.لزوم ایجاد شبکه ای امن از زیرمجموعه سبب شده است که مدیران ارشد سازمان ها نیاز داشته باشند تا همواره از آخرین وضعیت یو پی اس ها برای بررسی کارکرد و راندمان دستگاه ها مورد مدیریت خود اطلاع داشته و قادر به تصمیم گیری به موقع باشند.یک قرارداد بررسی و تعمیر یو پی اس،با توجه به شرایط  و نوع یو پی اسups،طراحی و پیاده سازی می شود. یوپی اس upsها  زیرساخت لازم برای استفاده از برق ذخیره در شرایط بحرانی را در یک سازمان فراهم می نمایند.حال با توجه به وابستگی روز به روز بیشتر سازمان ها به یو پی اس ها چه کاری باید انجام داد تا این سیستم همواره در حال کار بوده و خللی درعملکرد دستگاه ها و تجهیزات وارد نشود.

انواع مختلفی از خدمات تعمیر یو پی اس توسط تعمیرکاران یو پی اس آذران یو پی اس انجام میگیرد  که همه برای کمک به صرفه جویی در تایم و  پول مشتری ها از راه کم کردن اختلالات برق و سالم ماندن دستگاه ها و سرویس به موقع دستگاه های یو پی اس طراحی و بنا شده اند. هر چه دستگاه های یو پی اس شما سالم تر باشند تضمینی مطمئن برای سلامت تجهیزات برقی خواهند بود و این خدمات به نوعی به معنای برگشت سرمایه ی شما می باشند.

قرارداد های تعمیر و نگهداری

قراردادهای تعمیرات یوپی اس ترکیبی از هزینه ی قطعات جانبی، تعمیرکاران و مهندسین بازرس، و تعداد دفعات بازرسی پیشگیرانه در  بازرسی ها و تعمیرات سالانه پیشگیرانه در مورد باتری ها و تجهیزات الکترونیک می باشد.نوع خدمات می تواند طبق نیاز دستگاه ها و نوع یو پی اس تغییر یابد. برخی خدمات ویژه  نیز همچون مونیتورینگ، بیمه تعویض باتری و قطعات جانبی می توانند به قرارداد شما اضافه گردد.

فواید قراردادهای تعمیر یو پی اس:

 

تحقیقات در این زمینه حاکی از آن است که تعمیرات پیش گیرانه و بموقع منظم از تجهیزاتی همچون یو پی اس برای دست یابی به حداکثر کارایی ضروری است. مطالعات نشان می دهند که تعمیرات پیشگیرانه اساسی و حرفه ای می توانند موجب افزایش عمر  یو پی اس شما گردد.  مطالعات انجام شده توسط acp در سال 2007 در باره علل ریشه ای کاهش باربیان می نماید که کاربرانی که از فواید تعمیرات دوره ای یو پی اس استفاده نمیکنند دو برابر مشتریانی که از فواید تعمییرات پیش گیرانه بهره می برند دچار خرابی وزوال یوپی اس می شوند. یو پی اس ها دستگاه های پیچیده ای هستند که چندین کار تنظیم توان بحرانی و عملکرد تامیین پشتیبانی را انجام داده و در معرض خرابی می باشند. یو پی اس ها دارای عمر مفیدی هستند که هر گونه نقص در ان ها می تواند این عمر مفید را کاهش دهد. داشتن یک برنامه ی منظم تعمیرات پیشگیرانه می تواند خطراتی را که عمر یو پی اس شما را تهدید می کند به حداقل رسانده و آن را بهبود ببخشند.

مطلب بیشتر:

سرویس یو پی اس
تعمیر یو پی اس در محل تضمینی- زیر قیمت
سرویس اصولی یو پی اسUPS چیست و چرا باید انجام گیرد؟
تعمیر یو پی اس با روش پیشگیرانه
نگهداری و تعمير یو پی اس برمبنای کار تا خرابی (اصلاحی)


تماس با اذران یو پی اس