تعمیر یو پی اس UPS

تعمیر یو پی اس های ایرانی و خارجی

اگر به دنبال یک مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس یو پی اس هستید به شما خوش آمد می گوییم. شرکت آذران الکترونیک با جدیدترین تجهیزات تعمیرات و سرویس دستگاه های شما را به عهده می گیرد. فقط با یک تماس مشاوره رایگان بگیرید.

با  خدمات تعمیر بیشتر آشنا شوید:

در اینجا نمونه یکی از تعمیرات یو پی اس را میتوانید مشاهده کنید. ویدئویی از یک تعمیر یک یو پی اس پرسو.

مرکز تعمیرات یو پی اس UPS

بهترین روش برای امنیت بالاتر دستگاههای الکترونیکی و سیستم های صنعتی، استفاده از یو پی اس است. اما یو پی اس شما نیاز به نگهداری، تعمیر و یا حتی سرویس دارد تا پس از بروز مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری از خرابی دستگاه پیشگیری شده و دستگاه شما کمترین آسیب را ببیند.

 

 

بخش خدمات پس از فروش شرکت آذران الکترونیک الوند  در تهران به عنوان یکی از بازوهای قدرتمند شرکت، نقش بسیار کلیدی در برآورده نمودن خواسته های مشتریان در زمینه خدمات تعمیرات، نصب و سرویس یو پی اس های تعمیر شده به مشتریان را دارد.

تعمیر یو پی اس | سرویس یو پی اس | نگهداری یو پی اس

احیا یا تعمیر باتری یو پی اس

باتری یکی از قسمت پر استفاده دستگاه UPS است. برخی از مدل های باتری ممکن است پس مدت مصرف غیر قابل تعمیر شده و بایستی عوض شوند. اما آیا می دانستید بعضی از باتری های یو پی اس قابلیت تعمیر و اجیاسازی دارند؟  برای اطلاعات بیشتر در زمینه باتری یو پی اس  اینجا کلیک کنید.

تعمیر یو پی اس سه فاز و صنعتی

در صنایع و کارخانه جات بزرگ به دلیل وجود تجهیزات گران قیمت محافظت از این دستگاه ها در برابر اختلالات برقی بسیار پر اهمیت است. مناسب ترین دستگاه ها برای محافظت از تجهیزات، یو پی اس صنعتی و سه فاز می باشد. یو پی اس های صنعتی از برق سه فاز برای ذخیره برق استفاده می کنند و مبدل دوباره برق را به صورت سه فاز در موارد اضطراری به دستگاه ها می رساند. باتری های بکار رفته در یو پی اس های صنعتی قوی تر می باشند. باتری یو پی اس صنعتی ژله ای و سرب با اسید سیلد می باشد و از ۴ عدد آغاز می شود و تا ۳۰KW انرژی را تامین می نماید.

چرا شرکت آذران الکترونیک؟

که در نهایت فعالیت های این بخش تاثیر مستقیم در شناخت آذران UPS دارد. یکی از اهداف مهم خدمات پس از فروش شرکت آذران الکترونیک الوند سریعترین زمان سرویس دهی به مشتریان در راستای بالا بردن رضایت آنها می باشد و به منظور دستیابی به این هدف بزرگ راهکارهای مختلفی ترسیم و انجام گردیده است.
در همین راستا بهترین امکانات را با توجه به ویژگی های مشتری و نیازهای قبل و بعد از فروش از قبیل آموزش کامل محصولات مشاوره قبل از خرید دستگاه یو پی اس و گارانتی محصولات به مدت 18 ماه ارائه می نماید.

خدمات و سرویس های شرکت آذران الکترونیک:

۱) ارائه خدمات سرویس و نگهداری یو پی اس UPS در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان در سطح ایران.
۲) ارائه خدمات گارانتی یو پی اس های تعمیر شده در طول دوره.
3) ارتباط دائم با مشتریان شرکت حتی در ساعات غیر اداری.
4) ثبت سوابق و بایگانی اطلاعات مشتریان برای ارائه خدمات بهتر.
4) برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان اداره جات و سازمان ها و کارخانجات به درخواست مشتری.

تعمیر یو پی اس UPS

مشاوره فنی یو پی اس

این واحد با هدف ارتقاء بخشیدن به کیفیت فعالیتهای فنی و مهندسی به عنوان بازوی شرکت دررابطه باارائه خدمات بهترتاسیس گردیده است تا بستری مناسب را جهت بررسی فنی – علمی مسائل و مشکلات و به صورت کاملا کاربردی و عملیاتی با پشتوانه شبکه گسترده­ای از اساتید، متخصصین صنعتی و مراکز آزمایشگاهی و کارگاهی در بطنی کاملاً نظامند مهیا سازد تا هنگام بروز مشکل، مشتریان به مشاورین کارآموز مراجعه نموده و به سهولت به دفع و درمان مشکلات فنی خود اقدام نمایند.

آذران یو پی اس خود را متعهد به ارائه آخرین تکنولوژی روز با بالاترین کیفیت می داند. محصولات شرکت آذران یو پی اس، با بالاترین کیفیت و با استفاده از بهترین قطعات تولید می شوند تا بیشترین کارایی و دوام را داشته باشند، آذران یو پی اس به کمک آحرین تکنولوژی های روز و کادری مجرب ارائه بهترین کیفیت در محصولات و کسب رضایت مشتریان گرامی را از وظایف خود می داند.
تیم پشتیبانی شرکت آذران یو پی اس با بیش از دو دهه سابقه درخشان متشکل از کادری مجرب و دوره دیده و با تجربه در زمینه الکترونیک قدرت و یو پی اس متصدی ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

تعمیر یو پی اس در محل

نصب و راه اندازی یو پی اس

نصب دستگاه های UPS و محصولات دیگر می بایست با رعایت استانداردهای بین المللی و رعایت اصول ایمنی انجام گردد. در این راستا پرسنل بخش نصب خدمات پس از فروش ، خدمات ذیل را ارائه می دهند:

 • نصب و راه اندازی سیستم های آذران، در اسرع وقت پس از تحویل دستگاه ها ( با هماهنگی لازم).
 • نصب و راه انداز ی سیستم های شرکت آذران پس از تعمیر و یا سرویس در شرکت آذران یو پی اس توسط کارشناسان واحد نصب.
 • نصب نرم افزار SNMP دستگاه روی سیستم عامل سرورهای مشتریان توسط کارشناسان نصب نرم افزار.
 • مشاوره جهت نصب دستگاه های شرکت آذران در محل مناسب و همچنین انجام مشاوره جهت تعیین میزان توان و نوع ups مورد نیاز مشتریان.
 • بازدید و ارائه پیشنهاد توسط کارشناسان شرکت جهت سیم کشی ورودی و خروجی دستگاه ها.
 • سیم کشی ورودی و خروجی دستگاه ها با ارائه تمامی نکات ایمنی و استانداردهای برق در محل مشتری توسط واحد سیم کشی
 • چک کردن سیم کشی قبلی موجود در محل مشتری و اطمینان از اینکه آن سیم کشی برای نصب روی ups مناسب هست یا خیر.
 • بررسی وضعیت موجود در محل.
سرویس ups در محل

تعمیر یو پی اس در محل

واحد خدمات پس از فروش آذران الکترونیک سعی دارد بسیاری از تعمیرات محصولات خود را با توجه به ماژولار بودن دستگاه ها در محل انجام داده و در راستای کاهش زمان سرویس دهی و پشتیبانی در پایین آمدن هزینه ها اقدام نماید.

 • پاسخگویی و مشاوره تلفنی جهت رفع عیب و تعمیر دستگاه های یو پی اس شرکت به سبب تسریع در امر تعمیر دستگاه مشتری.
 • بازدید و تعمیرات دستگاه های شرکت آذران یو پی اس در محل مشتری توسط کارشناسان تعمیر در صورت درخواست مشتری.
 • تعمیر تمامی دستگاه های شرکت آذران یو پی اس در اسرع وقت توسط کارشناسان تعمیرات در محل تعمیرگاه.
 • تعمیر دستگاه های خارج از تهران توسط نمایندگان مجرب در تمام نقاط ایران.
 • ارائه آخرین اطلاعات دستگاههای تعمیری در تعمیرگاه ( به وسیله سیستم مکانیزه شماره سریال ) از قبیل تاریخ تعمیر ،مدل، مشخصات، مالک سیستم، ایرادات دستگاه و …
 • ارائه اطلاعات نصب هر دستگاه و تاریخ و شرایط نصب و وضعیت مالکیت دستگاه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *