تعمیرات انواع برند های UPS

 

 • شرکت آبان

 • شرکت آماک

 • شرکت فاران

 • شرکت فاراتل

 • شرکت آلجا

 • شرکت زینر

 • شرکت هژیر

 • شرکت SEIL

 • شرکت BORRI

 • شرکت APC

 • شرکت تسکام

 • شرکت ترادیس

وبرندهای دیگر…

قرارداد سرویس و نگهداری یو پی اس UPS
به منظور بهترین کارایی دستگاههای الکترونیکی و سیستم های صنعتی و همچنین یو پی اس و برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری سیستم های موجود و برای پیشگیری از خرابی دستگاه یو پی اس و مشکلات مربوط به تعمیرات آن و نداشتن سیستم برق اضطراری در زمان تعمیر بهترین روش برای جلوگیری از موارد موجود سرویس دوره ای سیستم های یو پی اس می باشد.تعمیر یو پی اس و تعمیر ups و هزینه تعمیر ups و هزینه تعمیر یو پی اس و قیمت تعمیر یو پی اس
بخش خدمات پس از فروش شرکت آذران الکترونیک الوند به عنوان یکی از بازوهای قدرتمند شرکت نقش بسیار کلیدی در برآورده نمودن خواسته های مشتریان در زمینه خدمات، نصب و تهیه دستگاههای فروخته شده به مشتریان را دارد.مرکز تعمیر یو پی اس و مرکز تعمیر ups و تعمیر ارزان یو پی اس و تعمیر ارزان ups و سرویس یو پی اس و تعمیر فوری یو پی اس
که در نهایت فعالیت های این بخش تاثیر مستقیم در نام آور شدن شرکت داشته و خواهد داشت. یکی از اهداف مهم خدمات پس از فروش شرکت آذران الکترونیک الوند کم کردن زمان سرویس دهی به مشتریان در راستای بالا بردن رضایت آنها می باشد و به منظور دستیابی به این هدف بزرگ راهکارهای مختلفی ترسیم و انجام گردیده است.
در همین راستا بهترین امکانات را با توجه به ویژگی های مشتری و نیازهای قبل و بعد از فروش از قبیل آموزش کامل محصولات مشاوره قبل از خرید دستگاه یو پی اس و گارانتی محصولات به مدت 18 ماه ارائه می نماید.

برخی از خدمات و سرویس های قابل ارائه توسط شرکت آذران الکترونیک الوند

مرکز تعمیر یو پی اس و مرکز تعمیر ups و تعمیر ارزان یو پی اس و تعمیر ارزان ups و سرویس یو پی اس و تعمیر فوری یو پی اس

۱) ارائه خدمات سرویس نگهداری در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان در سطح ایران
۲) ارائه خدمات گارانتی محصولات در طول دوره
3) ارتباط دائم با مصرف کنندگان محصولات شرکت به صورت آن لاین و 24 ساعته
4) ثبت سوابق و بایگانی اطلاعات مشتریان برای روزهای آتی
4) برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان اداره جات و سازمان ها و کارخانجات به درخواست مشتری

مشاوره فنی یو پی اس

این واحد با هدف ارتقاء بخشیدن به کیفیت فعالیتهای فنی و مهندسی به عنوان بازوی شرکت دررابطه باارائه خدمات بهترتاسیس گردیده است تا بستری مناسب را جهت بررسی فنی – علمی مسائل و مشکلات و به صورت کاملا کاربردی و عملیاتی با پشتوانه شبکه گسترده­ای از اساتید، متخصصین صنعتی و مراکز آزمایشگاهی و کارگاهی در بطنی کاملاً نظامند مهیا سازد تا هنگام بروز مشکل، مشتریان به مشاورین کارآموز مراجعه نموده و به سهولت به دفع و درمان مشکلات فنی خود اقدام نمایند.
آذران یو پی اس خود را متعهد به ارائه آخرین تکنولوژی روز با بالاترین کیفیت می داند. محصولات شرکت آذران یو پی اس، با بالاترین کیفیت و با استفاده از بهترین قطعات تولید می شوند تا بیشترین کارایی و دوام را داشته باشند، آذران یو پی اس به کمک آحرین تکنولوژی های روز و کادری مجرب ارائه بهترین کیفیت در محصولات و کسب رضایت مشتریان گرامی را از وظایف خود می داند.
تیم پشتیبانی شرکت آذران یو پی اس با بیش از دو دهه سابقه درخشان متشکل از کادری مجرب و دوره دیده و با تجربه در زمینه الکترونیک قدرت و یو پی اس متصدی ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

نصب و راه اندازی

نصب دستگاه هاي UPS و محصولات ديگر مي بايست با رعايت استانداردهاي بين المللي و رعايت اصول ايمني انجام گردد. در اين راستا پرسنل بخش نصب خدمات پس از فروش ، خدمات ذيل را ارائه مي دهند:

نصب و راه اندازي سيستم هاي آذران، در اسرع وقت پس از تحويل دستگاه ها ( با هماهنگي لازم )
نصب و راه انداز ي سيستم هاي شرکت آذران پس از تعمير و يا سرويس در شرکت آذران یو پی اس توسط کارشناسان واحد نصب
نصب نرم افزار snmp دستگاه روي سيستم عامل سرورهاي مشتريان توسط کارشناسان نصب نرم افزار
مشاوره جهت نصب دستگاه هاي شرکت آذران در محل مناسب و همچنين انجام مشاوره جهت تعيين ميزان توان و نوع ups مورد نياز مشتريان
بازديد و ارائه پيشنهاد توسط کارشناسان شرکت جهت سيم کشي ورودي و خروجي دستگاه ها
سيم کشي ورودي و خروجي دستگاه ها با ارائه تمامي نکات ايمني و استانداردهاي برق در محل مشتري توسط واحد سيم کشي
چک کردن سيم کشي قبلي موجود در محل مشتري و اطمينان از اينکه آن سيم کشي براي نصب روي ups مناسب هست يا خير
بررسي وضعيت موجود در محل

تعميرات در شرکت و در محل مشتری

واحد خدمات پس از فروش آذران یو پی اس سعي دارد بسياري از تعميرات محصولات خود را با توجه به ماژولار بودن دستگاه ها در محل انجام داده و در راستاي کاهش زمان سرويس دهي و پشتیبانی در پايين آمدن هزينه ها اقدام نمايد.

 • پاسخگويي و مشاوره تلفني جهت رفع عيب و تعمير دستگاه هاي شرکت به سبب تسريع در امر تعمير دستگاه مشتری
 • بازديد و تعميرات دستگاه هاي شرکت آذران یو پی اس در محل مشتری توسط کارشناسان تعمير در صورت درخواست مشتری
 • تعمير تمامي دستگاه های شرکت آذران یو پی اس در اسرع وقت توسط کارشناسان تعميرات در محل تعميرگاه
 • تعمير دستگاه هاي خارج از تهران توسط نمايندگان مجرب در تمام نقاط ايران
 • ارائه آخرين اطلاعات دستگاههاي تعميري در تعميرگاه ( به وسيله سيستم مکانيزه شماره سريال ) از قبيل تاريخ تعمير ،مدل، مشخصات، مالک سيستم، ايرادات دستگاه و …
 • ارائه اطلاعات نصب هر دستگاه و تاريخ و شرايط نصب و وضعيت مالکيت دستگاه