تعمیر یو پی اس های ایرانی و خارجی

اگر به دنبال یک مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس یو پی اس هستید به شما خوش آمد می گوییم. شرکت آذران الکترونیک با جدیدترین تجهیزات تعمیرات و سرویس دستگاه های شما

را به عهده می گیرد. فقط با یک تماس مشاوره رایگان بگیرید.

با  خدمات تعمیر بیشتر آشنا شوید:

در اینجا نمونه یکی از تعمیرات یو پی اس را میتوانید مشاهده کنید. ویدئویی از یک تعمیر یک یو پی اس پرسو.

مرکز تعمیرات یو پی اس UPS

بهترین روش برای امنیت بالاتر دستگاههای الکترونیکی و سیستم های صنعتی، استفاده از یو پی اس است. اما یو پی اس شما نیاز به نگهداری، تعمیر و یا حتی سرویس دارد تا پس از بروز مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری از خرابی دستگاه پیشگیری شده و دستگاه شما کمترین آسیب را ببیند.

 

 

بخش خدمات پس از فروش شرکت آذران الکترونیک الوند  در تهران به عنوان یکی از بازوهای قدرتمند شرکت، نقش بسیار کلیدی در برآورده نمودن خواسته های مشتریان در زمینه خدمات تعمیرات، نصب و سرویس یو پی اس های تعمیر شده به مشتریان را دارد.

تعمیر یو پی اس | سرویس یو پی اس | نگهداری یو پی اس

احیا یا تعمیر باتری یو پی اس

باتری یکی از قسمت پر استفاده دستگاه UPS است. برخی از مدل های باتری ممکن است پس مدت مصرف غیر قابل تعمیر شده و بایستی عوض شوند. اما آیا می دانستید بعضی از باتری های یو پی اس قابلیت تعمیر و اجیاسازی دارند؟  برای اطلاعات بیشتر در زمینه باتری یو پی اس  اینجا کلیک کنید.

تعمیر یو پی اس سه فاز و صنعتی

در صنایع و کارخانه جات بزرگ به دلیل وجود تجهیزات گران قیمت محافظت از این دستگاه ها در برابر اختلالات برقی بسیار پر اهمیت است. مناسب ترین دستگاه ها برای محافظت از تجهیزات، یو پی اس صنعتی و سه فاز می باشد. یو پی اس های صنعتی از برق سه فاز برای ذخیره برق استفاده می کنند و مبدل دوباره برق را به صورت سه فاز در موارد اضطراری به دستگاه ها می رساند. باتری های بکار رفته در یو پی اس های صنعتی قوی تر می باشند. باتری یو پی اس صنعتی ژله ای و سرب با اسید سیلد می باشد و از ۴ عدد آغاز می شود و تا ۳۰KW انرژی را تامین می نماید.

چرا شرکت آذران الکترونیک؟

که در نهایت فعالیت های این بخش تاثیر مستقیم در شناخت آذران UPS دارد. یکی از اهداف مهم خدمات پس از فروش شرکت آذران الکترونیک الوند سریعترین زمان سرویس دهی به مشتریان در راستای بالا بردن رضایت آنها می باشد و به منظور دستیابی به این هدف بزرگ راهکارهای مختلفی ترسیم و انجام گردیده است.
در همین راستا بهترین امکانات را با توجه به ویژگی های مشتری و نیازهای قبل و بعد از فروش از قبیل آموزش کامل محصولات مشاوره قبل از خرید دستگاه یو پی اس و گارانتی محصولات به مدت 18 ماه ارائه می نماید.

خدمات و سرویس های شرکت آذران الکترونیک:

۱) ارائه خدمات سرویس و نگهداری یو پی اس UPS در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان در سطح ایران.
۲) ارائه خدمات گارانتی یو پی اس های تعمیر شده در طول دوره.
3) ارتباط دائم با مشتریان شرکت حتی در ساعات غیر اداری.
4) ثبت سوابق و بایگانی اطلاعات مشتریان برای ارائه خدمات بهتر.
4) برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان اداره جات و سازمان ها و کارخانجات به درخواست مشتری.

تعمیر یو پی اس UPS

مشاوره فنی یو پی اس

این واحد با هدف ارتقاء بخشیدن به کیفیت فعالیتهای فنی و مهندسی به عنوان بازوی شرکت دررابطه باارائه خدمات بهترتاسیس گردیده است تا بستری مناسب را جهت بررسی فنی – علمی مسائل و مشکلات و به صورت کاملا کاربردی و عملیاتی با پشتوانه شبکه گسترده­ای از اساتید، متخصصین صنعتی و مراکز آزمایشگاهی و کارگاهی در بطنی کاملاً نظامند مهیا سازد تا هنگام بروز مشکل، مشتریان به مشاورین کارآموز مراجعه نموده و به سهولت به دفع و درمان مشکلات فنی خود اقدام نمایند.

آذران یو پی اس خود را متعهد به ارائه آخرین تکنولوژی روز با بالاترین کیفیت می داند. محصولات شرکت آذران یو پی اس، با بالاترین کیفیت و با استفاده از بهترین قطعات تولید می شوند تا بیشترین کارایی و دوام را داشته باشند، آذران یو پی اس به کمک آحرین تکنولوژی های روز و کادری مجرب ارائه بهترین کیفیت در محصولات و کسب رضایت مشتریان گرامی را از وظایف خود می داند.
تیم پشتیبانی شرکت آذران یو پی اس با بیش از دو دهه سابقه درخشان متشکل از کادری مجرب و دوره دیده و با تجربه در زمینه الکترونیک قدرت و یو پی اس متصدی ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

تعمیر یو پی اس در محل

نصب و راه اندازی یو پی اس

نصب دستگاه هاي UPS و محصولات ديگر مي بايست با رعايت استانداردهاي بين المللي و رعايت اصول ايمني انجام گردد. در اين راستا پرسنل بخش نصب خدمات پس از فروش ، خدمات ذيل را ارائه مي دهند:

نصب و راه اندازي سيستم هاي آذران، در اسرع وقت پس از تحويل دستگاه ها ( با هماهنگي لازم )
نصب و راه انداز ي سيستم هاي شرکت آذران پس از تعمير و يا سرويس در شرکت آذران یو پی اس توسط کارشناسان واحد نصب
نصب نرم افزار snmp دستگاه روي سيستم عامل سرورهاي مشتريان توسط کارشناسان نصب نرم افزار
مشاوره جهت نصب دستگاه هاي شرکت آذران در محل مناسب و همچنين انجام مشاوره جهت تعيين ميزان توان و نوع ups مورد نياز مشتريان
بازديد و ارائه پيشنهاد توسط کارشناسان شرکت جهت سيم کشي ورودي و خروجي دستگاه ها
سيم کشي ورودي و خروجي دستگاه ها با ارائه تمامي نکات ايمني و استانداردهاي برق در محل مشتري توسط واحد سيم کشي
چک کردن سيم کشي قبلي موجود در محل مشتري و اطمينان از اينکه آن سيم کشي براي نصب روي ups مناسب هست يا خير
بررسي وضعيت موجود در محل

سرویس ups در محل

تعمیر یو پی اس در محل

واحد خدمات پس از فروش آذران یو پی اس سعي دارد بسياري از تعميرات محصولات خود را با توجه به ماژولار بودن دستگاه ها در محل انجام داده و در راستاي کاهش زمان سرويس دهي و پشتیبانی در پايين آمدن هزينه ها اقدام نمايد.

  • پاسخگويي و مشاوره تلفني جهت رفع عيب و تعمير دستگاه هاي یو پی اس شرکت به سبب تسريع در امر تعمير دستگاه مشتری.
  • بازديد و تعميرات دستگاه هاي شرکت آذران یو پی اس در محل مشتری توسط کارشناسان تعمير در صورت درخواست مشتری.
  • تعمير تمامي دستگاه های شرکت آذران یو پی اس در اسرع وقت توسط کارشناسان تعميرات در محل تعميرگاه
  • تعمير دستگاه هاي خارج از تهران توسط نمايندگان مجرب در تمام نقاط ايران.
  • ارائه آخرين اطلاعات دستگاههاي تعميري در تعميرگاه ( به وسيله سيستم مکانيزه شماره سريال ) از قبيل تاريخ تعمير ،مدل، مشخصات، مالک سيستم، ايرادات دستگاه و …
  • ارائه اطلاعات نصب هر دستگاه و تاريخ و شرايط نصب و وضعيت مالکيت دستگاه.