تعمیر یو پی اس یا خرید یو پی اس جدید؟کدام یک بهتر است

مقایسه ی تعمیر یو پی اس و خرید یو پی اس جدید

همانگونه که می دانید افزایش قیمت ارز ، خرید یو پی اس های جدید نیز نیاز به صرف هزینه ی بالایی دارد. امروزه این سوال ذهن کاربران یو پی اس را درگیر کرده است: تعمیر یو پی اس یا خرید یو پی اس جدید؟ کدام یک بهتراست؟ ما در این مقاله به بررسی این سوال پرداخته و در آخر نتیجه ی نهایی را پس از تحلیل و بررسی مزایا و معایب تعمیر و خریدیو پی اس بیان می کنیو.

امروزه کاربران یو پی اس کمتر به فکر تعمیر یو پی اس هستند. به گونه ای که پس از خراب شدن مدار یا باتری یو پی اس سریعا به فکر جایگرین کردن یو پی اس با یو پی اس جدید هستند. بدان معنی که یو پی اس را دور میندازند به جای آنکه مقدمات لازم جهت تعمیر این دستگاه گران قیمت را فراهم کنند.

اگر یو پی اس شما تحت گارانتی باشد ٬یو پی اس رابدون شک به تعمیرگاه می برید اما اگر مدتی از گارانتی آن گذشته باشد کمتر به فکر تعمیر آن هستید. در زندگی شما با تصمیمات جدی روبه رو هستید. شما بهترین انتخاب را وقتی خواهید داشت  که تمامی جوانب کار را سنجیده باشید.

اگرمشکلی برای یو پی اس شما ایجاد گردد ٬بهتر این است که آن را نگه داشته و به تعمیر آن بپردازید یا آنکه یو پی اس  جدیدی را خریداری کنید. برای نتیجه گیری نهایی، باید نکاتی را در نظر بگیرید.این نکات شامل طول عمر یو پی اس٬ هزینه یو پی اس جدید و… می باشد. سوالات زیر را برای رسیدن به تصمیم نهایی از خود بپرسید:

قیمت تعمیر یو پی اس بیشتر است یا قیمت یو پی اس جدید؟
قیمت تعمیر یو پی اس را با قیمت خرید یو پی اس نو مقایسه نمایید و ببینید کدام یک بصرفه تر است. هنگام تصمیم گیری برای تعمیر یا جایگزینی upsجدید٬ هزینه و در دسترس بودن قطعات جانبی نیز باید در نظر گرفته شود.

در بسیاری از موارد مشکل یو پی اس شما با کمی تخصص برطرف می شود کیفیت آن مانند روز اول می شود. البته لازم به ذکر است که یو پی اس ها وابستگی زیادی به باتری داشته و درصورتی که باتری شما رو به زوال باید باید آن را تعمیر یا تعویض نمایید. احیای باتری کهنه یو پی اس سبب می شود که شما بتوانید برای مدت طولانی تری از باتری یوپی اس استفاده کنید.

مطلب بیشتر:

راهنمای خرید یو پی اس

مقایسه و معرفی انواع دستگاه های یو پی اس

خرید یو پی اس بر اساس کاربرد

کاهش میزان مصرف باتری یو پی اس در زمان های حیاتی

تعمیر یو پی اس در محل تضمینی- زیر قیمت

آموزش

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!