تعمیر یوپی اس دیتاسنتر

تعمیر یو پی اس سرورها و دیتاسنترها

تعمیرات یو پی اس سرور درتهران

سرورها و دیتاسنترها از جمله دستگاه هایی هستند که نیاز آن ها به یو پی اس بر هیچ سازمانی پوشیده نیست تعمیر یو پی اس دیتا سنتر

مرکز داده یا همان دیتا سنتر (Data Center) به مجموعه‌ای از سرویس گرها، زیرساخت‌های ارتباطی/امنیتی و تجهیزات الکترونیکی می گویند که برای ارایه، نگهداری و پشتیبانی ازسرویس‌های تحت شبکه بکارگرفته می شوند. سازمان‌ها، شرکت‌ها، و افراد می‌توانند با به کارگیری سرویس‌های ارایه شده از طرف مرکز داده وب‌گاه‌ها، اطلاعات و سرویس‌های مبنتی بر شبکه خود را بر روی اینترنت (اینترانت/اکسترانت) راه‌اندازی کنند.

یکی از نیازهای اساسی دیتاسنترها یو پی اس ها می باشند. یو پی اس های بکار رفته در سرورها و دیتاسنترها از جمله یو پی اس های پیچیده و حرفه ای هستند که نیاز به سرویس و نگهداری حرفه ای دارند.

سرویس، نگهداری و تعمیر یو پی اس دیتاسنتر:

تعمیرات یو پی اس دیتاسنتر به دلیل قیمت نسبتاً زیاد این دستگاها و ظرافت ساختار و اجزا آن به حضور متخصصانی مجرب نیازمند است که به تمامی ویژگی های سخت افزاری یو پی اس سرور تسلط کافی داشته باشند و بتوانند پس از بررسی‌های دقیق مرحله ی عیب یابی را پشت سرگذاشته و  روش های مورد نیاز جهت تعمیرات یو پی اس بکارگیرند. بنابراین تعمیرات یو پی  اس  در این مرکز به توسط مجموعه ای از کارشناسان تعمیر و با بهره مندی از تجهیزاتی انجام می پذیرد که بالاترین سطح سازگاری را با این محصول دارند.

کارشناسان تعمیر در این زمینه راهکارهایی را بکارگیرند که صرفاً خاصِ تعمیرات یو پی اس دیتاسنتر است. صبر و شکیبایی مجموعۀ تعمیرات یو پی ا سدر طول انجام کار و ارائه راهنمایی های مورد نیاز به کاربران، از دلایلی است که موجب محبوبیت و موفقیت این مرکز در زمینه ی خدمت‌رسانی گشته است. از طرفی مدیریتِ مرکز تعمیرات یو پی اس همواره بر ضرورت مدیریت گارانتی و خدمات پس از فروش تأکیدزیادی دارد و مهندسین و تکنسین های متخصص خود را ملزم به اجرای اصول مشتری مداری کرده است

نمایندگی تعمیرات یو پی اس دیتاسنتر و سرورها

نمایندگی تعمیر یو پی اس  در تهران ، ارائه دهندۀ تمامی خدمات تعمیر انواع برند یو پی اس به دست حرفه ای ترین کارشناسان و مهندسان ایران و با بهره‌مندی از با کیفیت ترین امکانات و ابزارآلات تخصصی است.

کاربران یو پی اس دیتاسنتر گرامی می توانید با حضور در نمایندگی تعمیرات یو پی اس و مراجعه به بخش تخصصی مرتبط با برند و مارک خود از تخصصی ترین خدمات مورد نیاز بهره مند شوند. لازم به ذکر است خدمات مرتبط با انواع برند در این مرکز بسته به نوع آن در بخش ها و واحد جداگانه و مجزایی به کاربران ارائه می شود. برخی از برندهای یو پی اس قابل تعمیر در این مرکز شامل موارد زیر می باشد.

شرکت آبان
شرکت آماک
شرکت فاران
شرکت فاراتل
شرکت آلجا
شرکت زینر
شرکت هژیر
شرکت SEIL
شرکت BORRI
شرکت APC
شرکت تسکام
شرکت ترادیس

مطالب بیشتر:

12 سوال مهم در مورد انتخاب سیستم های UPS برای برنامه های شبکه / سرور

تعمیر یو پی اس در محل تضمینی- زیر قیمت

مشاوره قبل از تعمیر یو پی اس

چگونه بفهمیم درست تعمیر شده است؟