تعویض باتری یو پی اس

تعمیر یو پی اس حرفه ای با آموزش مستمر

تاثیر مهارت تعمیرکار در روند تعمیر یو پی اس

با ورود یو پی اس در صنعت، محل کار و منزل و با توجه به رشد سریع تکنولوژی انواع یو پی اس ها فراگیر شدن استفاده ازUPS ضرورت وجود تعمیرگاه‌های مجهز و تعمیرکاران و متخصصان ماهر به منظور ارائه خدماتتعمیر یو پی اس  بیش از پیش احساس می‌ گردد.
وجود هزاران یو پی اس در کشور، ارزش وجود صنف تعمیرکار یو پی اس را بیشتر کرده است چرا که اگر یوپی اسی دچار اشکال شود فقط متخصص توانمند تعمیرات در این زمینه می تواند به مشتری کمک کند.

نارضایتی کاربران از تعمیرکاران یو پی اس در تهران:

برخی از کاربران یو پی اس در تهران معتقدند با وجود پرداخت هزینه های بالا برای تعمیر، یو پی اس هنوز مشکل دارد یا اگر مشکل قبلی برطرف شده است در عوض یو پی اس نقصی جدید پیدا کرده است.
مقدمه ی بالا نیاز به تعمیران کاران یو پی اس قوی و حرفه ای را بیش از پیش نشان می دهد.

اگر شما نیز همچون صدها کاربر ناراضی از تعمیر یو پی اس نمی خواهید یو پی اس خود را به افراد غیر قابل اعتماد بسپارید به نکات زیر توجه کنید:

صاحبان یو پی اس به تعمیرگاه های دارای پروانه کسب مراجعه کنند

رئیس اتحادیه تعمیرکاران اظهار کرد: توصیه می شود صاحبان یو پی اس به تعمیرگاه های دارای پروانه کسب برای رفع مشکل فنی یو پی اس مراجعه کنند.
در صورتی که بعد از اتمام کار تعمیر یو پی اس، مشکل از بین نرفته بود، مشتریان بدون مراجعه به تعمیرکاری دیگر، اتحادیه را در جریان بگذارند تا نسبت به پیگیری، جریمه و دریافت خسارت از تعمیرکار مربوطه اقدام شود.
شکایات اکثرا بدلیل کیفیت پایین قطعات تعویضی یو پی اس و  سهل انگاری یا بی توجهی تعمیر کار یو پی اس است.

ضعف تعمیرکاران به دلیل عدم اطلاعات کافی درباره ی تعمیر یو پی اس

برخی از تعمیرکاران یو پی اس با وجود سابقه کاری زیاد، توانمند و فنی نیستند که این به نداشتن سواد و عدم اطلاعات بروز آن ها می باشد. یو پی اس ها روز به روز در حال پیشرفت می باشند. اما بسیاری از تعمیرکاران با سیستم های جدید آشنایی نداشته و به روز نیستند و همین عامل، سبب نارضایتی صاحبان یو پی اس گردیده است.
گذراندن دوره های آموزش فنی و اصولی در ایران و حتی خارج از کشور در این زمینه بسیار تاثیر گذار است.
کارآموزانی که وارد آموزشگاه های یو پی اس می شوند از نظر تئوری و عملی کاملا به روز شده و بهداشت و فرهنگ کار و ایمنی نیز به خوبی یاد میگیرند.

نیاز است تعمیرکاران UPS در فاصله های زمانی مختلف و با ورود یو پی اس ها و سیستم های جدید به بازار، در دوره های آموزشی جدید شرکت کنند  تا خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهند.

مطلب بیشتر:
مشاوره قبل از تعمیر یو پی اس
تعمیر یو پی اس صنعتی و سه فاز
تعمیر یوپی اس بدون نیاز به تعمیرکار
با این کارها نیازی به تعمیر یو پی اس نخواهید داشت