تعمیر یو پی اس تجهیزات آزمایشگاهی

تعمیر، نصب و راه اندازی یو پی اس تجهیزات آزمایشگاهی

تجهیزات آزمایشگاهی، آن دسته از تجهیزاتی هستند که درآزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی و صنعتی به کار میروند. دستگاههای آزمایشگاهی را میتوان به دو دسته عمومی و تخصصی تقسیم کرد.تعمیر یو پی اس

تجهیزاتی مانند هیتر استیرر آزمایشگاهی، اتوکلاو، رطوبت سنج، ترازوهای دقیق آزمایشگاهی، سانترفیوژهای یخچالدار و معمولی با دور بالا و دور پایین، پی اچ متر و بسیاری دستگاههای دیگر در این مجموعه تجهیزات عمومی قرار میگیرند.

تجهیزات آزمایشگاهی مانند کوانتومتر، ایکس آر دی، ایکس آر اف، اسپکتروفوتومتر، دستگاه ICP-OES، دستگاه ICP-MS، دستگاه های آنالیز حرارتی TGA و DSC، دستگاه تست کشش، شناساگرهایی مانند UV detector و بسیاری از دستگاههای دیگر جز تجهیزات تخصصی آزمایشگاهی قرار می گیرند.

به دلیل حساسیت بالای این دستگاه ها و آسیب پذیری آنها در برابر اختلالات برق شهری و همچنین داشتن نیروی برق پشتیبانی نیاز به یو پی اس در این تجهیزات به شدت احساس می گردد.

کار را به متخصص بسپارید:

بسیاری از مسئولین تجهیزات ازمایشگاهی برایشان پیش آمده که یو پی اس تجهیزات آزمایشگاهی خود را جهت تعمیر واگذار شخص یا شرکتی کرده اند و در نهایت متوجه شده اند که شخص تعمیرکار مهارت لازم را در تعمیرات تخصصی یو پی اس تجهیزات آزمایشگاهی نداشته و باعث ضرر و زیان به آن ها شده است.
پیشنهاد ما به شما این است، که برای جلوگیری از اینگونه مسائل و برای اینکه شما از صلاحیت و مهارت آن شرکت یا شخص مطمئن شوید، حتماً اطمینان حاصل کنید که آن مجموعه معتبر و دارای مدارک از مراجع ذیصلاح قانونی در زمینه تعمیرات یو پی اس تجهیزات و دستگاههای آزمایشگاهی می باشد.

شرکت فنی و مهندسی آذران یو پی اس با دارا بودن جمعی از متخصصین باتجربه آماده ارائه خدمات پشتیبانی فنی و مهندسی در تهران به شرح زیر می باشد.
مشاوره در زمینه نصب وراه اندازی ، تعمیر ونگهداری یو پی اس تجهیزات ابزار دقیق

گروه مهندسی و فنی آذران یو پی اس:
تعمیر، نصب و راه اندازی اینورتر کوتک
تعمیر نصب و راه اندازی ترادیس
تعمیر نصب و راه اندازی یو پی اس تکسام
تعمیر و سرویس یو پی اس APC
و…

                          شركت آذران یو پی اس با دارا بودن کادری از متخصصان با تجربه و با تحصیلات دانشگاهی در زمینه تعمیر، سرویس و نگهداری و بروز رسانی انواع یو پی اس آماده ارائه خدمات به هموطنان گرامی می باشد.

مطلب بیشتر:

یو پی اس تجهیزات پزشکی
تعمیر یو پی اس آزمایشگاهی
تعمیرات یو پی اس تجهیزات بیمارستان
تعمیر یو پی اس یا خرید یو پی اس جدید؟کدام یک بهتر است