تعمیر یو پی اس تجهیزات آزمایشگاهی

تعمیر، نصب و راه اندازی یو پی اس تجهیزات آزمایشگاهی

تجهیزات آزمایشگاهی، آن دسته از تجهیزاتی هستند که درآزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی و صنعتی به کار میروند. دستگاههای آزمایشگاهی را میتوان به دو دسته عمومی و تخصصی تقسیم کرد.تعمیر یو پی اس

تجهیزاتی مانند هیتر استیرر آزمایشگاهی، اتوکلاو، رطوبت سنج، ترازوهای دقیق آزمایشگاهی، سانترفیوژهای یخچالدار و معمولی با دور بالا و دور پایین، پی اچ متر و بسیاری دستگاههای دیگر در این مجموعه تجهیزات عمومی قرار میگیرند.

تجهیزات آزمایشگاهی مانند کوانتومتر، ایکس آر دی، ایکس آر اف، اسپکتروفوتومتر، دستگاه ICP-OES، دستگاه ICP-MS، دستگاه های آنالیز حرارتی TGA و DSC، دستگاه تست کشش، شناساگرهایی مانند UV detector و بسیاری از دستگاههای دیگر جز تجهیزات تخصصی آزمایشگاهی قرار می گیرند.

به دلیل حساسیت بالای این دستگاه ها و آسیب پذیری آنها در برابر اختلالات برق شهری و همچنین داشتن نیروی برق پشتیبانی نیاز به یو پی اس در این تجهیزات به شدت احساس می گردد.

کار را به متخصص بسپارید:

بسیاری از مسئولین تجهیزات ازمایشگاهی برایشان پیش آمده که یو پی اس تجهیزات آزمایشگاهی خود را جهت تعمیر واگذار شخص یا شرکتی کرده اند و در نهایت متوجه شده اند که شخص تعمیرکار مهارت لازم را در تعمیرات تخصصی یو پی اس تجهیزات آزمایشگاهی نداشته و باعث ضرر و زیان به آن ها شده است.
پیشنهاد ما به شما این است، که برای جلوگیری از اینگونه مسائل و برای اینکه شما از صلاحیت و مهارت آن شرکت یا شخص مطمئن شوید، حتماً اطمینان حاصل کنید که آن مجموعه معتبر و دارای مدارک از مراجع ذیصلاح قانونی در زمینه تعمیرات یو پی اس تجهیزات و دستگاههای آزمایشگاهی می باشد.

شرکت فنی و مهندسی آذران یو پی اس با دارا بودن جمعی از متخصصین باتجربه آماده ارائه خدمات پشتیبانی فنی و مهندسی در تهران به شرح زیر می باشد.
مشاوره در زمینه نصب وراه اندازی ، تعمیر ونگهداری یو پی اس تجهیزات ابزار دقیق

گروه مهندسی و فنی آذران یو پی اس:
تعمیر، نصب و راه اندازی اینورتر کوتک
تعمیر نصب و راه اندازی ترادیس
تعمیر نصب و راه اندازی یو پی اس تکسام
تعمیر و سرویس یو پی اس APC
و…

                          شركت آذران یو پی اس با دارا بودن کادری از متخصصان با تجربه و با تحصیلات دانشگاهی در زمینه تعمیر، سرویس و نگهداری و بروز رسانی انواع یو پی اس آماده ارائه خدمات به هموطنان گرامی می باشد.

مطلب بیشتر:

یو پی اس تجهیزات پزشکی
تعمیر یو پی اس آزمایشگاهی
تعمیرات یو پی اس تجهیزات بیمارستان
تعمیر یو پی اس یا خرید یو پی اس جدید؟کدام یک بهتر است

آموزش

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!