تعمیرات باتری یو پی اس

تعمیر باتری یو پی اس و احیای ups

تعمیر باطریups

هنگامی که باطری یو پی اس دیگر دستگاه را شارژ نمی کند و احتمالا خراب شده است یکی از مهمترین سوالاتی که در ذهن کاربران یو پی اس شکل می گیرد  این است که آیا این باطری یو پی اس  را میتوان تعمیر و احیا کرد و باز هم از آن استفاده کرد؟ یا تنها راه احیای یو پی اس خرید باتری جدید است؟تعمیر باتری یو پی اس

تعمیر یو پی اسو احیا کردن باطری مرده:

شرکت آذران یو پی اس ارائه دهنده خدمات احیاء و تعمیر باطری یو پی اس  با رعایت کلیه اصول علمی و فنی و تحت نظارت نیروهای متخصص و با تجربه و با تکیه بر امکانات پیشرفته می باشد.
متاسفانه در برخی از موارد مشاهده می شود عملیات احیا باطری یو پی اس تحت شرایطی غیر علمی و توسط برخی افراد که هیچ گونه سابقه علمی و فنی در این زمینه ندارند انجام گردیده که همین امر سبب آسیب رسیدن به باطری یو پی اس و حتی یو پی اس شده است. از این رو یک اصل کلی در تعمیر باطری تراکشن که همواره باتری هایی که غیر قابل تعمیر هستند و پس از تعمیر ممکن از دوباره به دستگاه آسیب برسانند ، تحت هیچ شرایطی قابل تعمیر نیستند و این موضوع در بدو امر به تمامی مشتریان اعلام می گردد و هیچگونه قول واهی به صاحب یو پی اس در این خصوص داده نمیشود. از جمله خدمات قابل انجام بر روی باطری که توسط این شرکت انجام می گردد به شرح ذیل است:

انجام عملیات شارژ باطری معیوب طبق منحنی شارژ مخصوص، بصورت کامل
تست باطری از نظر اتصالات و کابلهای رابط و پیچها و پل های سربی رابط
تست باطری توسط دستگاه دیسشارژر و آنالایزر باتری و تعیین بکآپ کلی باطری و تعیین میزان خرابیهای جزئی و خرابی های کلی سلولها
انجام عملیات تخلیه کامل باطری از باکس فلزی و تعمیر پوسیدگی های جعبه فلزی
تزریق مواد شیمیایی مخصوص احیا ظرفیت باقیمانده باطری
مونتاژ باطری تعمیر شده و شارژ مجدد و تست نهایی

 

عمر متوسط هر باطری دو تا سه سال است که بستگی به نوع مصرف و استفاده شما از باطری دارد . و پس از این مدت امکان این که بتوانید باتری ماشین را تعمیر و یا آن را مجددا احیا کنید کاهش میابد هر چه از عمر باطری بیشتر سپری شود به همان نسبت روشهای فوق کمتر جواب خواهد داد .

محصولات آذران یوپی اس:باتری HITACO باتری ZUMA باتری OPTIMA

 

مطلب بیشتر:

باتری های مورد استفاده در یو پی اس
سولفاته شدن باتری یو پی اس
دلیل خرابی باتری یو پی اس
تستر باتری یو پی اس
سوالات متداول درباره ی یو پی اس ها
آموزش عیب یابی یو پی اس