تعمیرکار یو پی اس خود باشید

از اختلالات یو پی اس خود و منتظر پاسخ کارکنان قسمت پشتیبانی بودن خسته شده اید، و انتظار اینکه یک نفر گوشی تلفن را جواب دهد و به شما کمک کند تا مشکل تان را حل نمایید. جدی جدی، حالا دیگر واقعا می توانید این مشکلات را خودتان رفع کنید.

این بخش به مبتدی ترین کاربران یو پی اس کمک  از پس مشکلات بسیاری برآیند و از تماس های تلفنی پردردسر با بخش پشتیبانی و یا حتی بردن یو پی اس  به مراکز تعمیر اجتناب ورزند. مسلما، مشکلاتی هم هستند که کاربران یو پی اس باید به عهده حرفه ای های این کار بگذارند. ولی در رابطه با مقادیر زیادی از نیازهای مربوط به عیب یابی، نگهداری و بهبود امکانات سیستم، کاربران می تواند همه این کارها را خودشان به تنهایی به انجام برسانند.

مشکل: یو پی اس روشن نمی شود:

دلایل مختلفی برای روشن نشدن یو پی اس وجود دارد که تمامی این دلایل به تعمیرگاه یو پی اس و تعمیرکار ختم نخواهد شد.

قبل از هر چیز کابل برق یو پی اس را چک کنیدو اطمینان حاصل نمایید که به دستگاه متصل است.

روشن نشدن یو پی اس ممکن است به دلیل آن باشد که یو پی اس به درستی روشن نشد است. روشن بودن صفحه ی ال سی دی نشان دهنده ی روشن بودن یو پی اس نیست. یکبار دیگر دکمه ی ON یو پی اس را بخوبی فشار دهید تا یو پی اس راه اندازی شود.

کاهش باراضافه ی وارده به یو پی اس سبب روشن شدن آن خواهد شد.

ولتاژ های خیلی پایین برق نیز مانع روشن شدن یو پی اس می گردد. اگر دوشاخه ی باتری به خوبی به سیستم متصل نباشد ولتاژ ضعیف شده و یو پی اس شما روشن نمی شود.

دلایل ذکر شده از مهمترین دلایل روشن نشدن یو پی اس می باشد. اگر تمامی موارد بالا را بررسی کرده اید اما یو پی اس شما هنوز روشن نمی شود به دنبال یک تعمیرکار یو پی اس حرفه ای باشید.

اولین قدم در تعمیر هر دستگاهی عیب یابی آن است. برای آنکه تعمیر کار یو پی اس خود باشید مقاله ی زیر را مطالعه نمایید.

آموزش عیب یابی یو پی اس

در مقاله ی نام برده  به تعمیرات تخصصی یوپی اس اشاره نشده است. ممکن است دلیل خرابی یو پی اس شما قطعه ای از برد الکترونیکی شما باشد. تعمیرات بردالکترونیکی یو پی اس نیاز به دانش و مهارت بالا دارد. زیرا هر کدام از قطعات باید به دقت عیب یابی و تعمیرگردند. در ادامه مقاله های مرتبط در این زمینه آمورده شده است.

مطلب بیشتر:

یو پی اس دست دوم
قیمت تعمیر یو پی اس
یو پی اس ارزان قیمت
دانلود آموزش تعمیرات یو پی اسPDF

آموزش

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!