خرید یو پی اس

اصطلاحاتی که باید قبل از خرید یو پی اس بشناسید

شناخت اصطلاحات مربوط به یو پی اس ها

از آنجایی که یو پی اس ها وظیفه ی محافظت از وسایل الکترونیکی را به عهده دارند یک خرید مطمئن می تواند تضمینی برای سالم ماندن دستگاه های شما در برابر اختلالات شهری و قطعی برق باشد. نکته ی اول در هنگام خرید یو پی اس این است که از یک شرکت معتبر خریداری نمایید.

فروش upsنمایندگی فروش ups، مرکز فروش ups، مراکز فروش upsدر تهران، فروش upsایرانی، فروش upsخارجی، خریدupsشیپور، خرید ups دیجی کالا، خریدups دیوار
یو پی اس ها هر کدام دارای قدرت و کارایی متفاوتی هستند که با توجه به نوع تجارتی که داریم باید یکی از آن ها را انتخاب نماییم.
قیمت یو پی اس ها با یکدیگر متفاوت بوده و چه بسا در بسیاری از موراد شما لازم نیست هزینه ی بالایی برای خرید یو پی اس صرف نمایید.خرید یو پی اس، آموزش خرید یو پی اس، راهنمای خرید یو پی اس، فروشگاه خرید یو پی اس، فروشگاه اینترنتی یو پی اس، خرید اینترنتی یو پی اس،

در هنگام خرید یو پی اس قبل از هر چیز توان مالی، مقدار توان کمکی لازم و تاثیر اختلالات برقی را بر روی سیستم خود در نظر بگیرید و سپس با شناخت یو پی اس بهترین و مناسبترین آن ها را خریداری نمایید.

مشاوره با یک متخصص:

مشاوره با متخصص هنگام خرید یو پی اس را فراموش نکنید. یو پی اس ها انواع و برندهای متفاوتی دارند که با توجه به نیاز تجهیزات شما ساخته شده اند. یو پی اس ها دارای قابلیت های مختلفی هستند. شما با شناخت این قابلیت ها و اصطلاحات با دقت بیشتری می توانید یو پی اس را خریداری نمایید.

قبل از هر چیز باید بدانید که یو پی اس ها در دونوع آف لاین و آن لاین به فروش می رسد. تفاوت آن ها در مدت زمانی است که طول می کشد منبع تغذیه دستگاه بین باتری و برق شهری تعویض شود. دستگاه هایی که در آن این مدت زمان صفر باشد به یو پی اس های آن لاین معروفند.

اصطلاحات مهم یو پی اس:

Audible Noise (صدای شنیداری) :
به مدت زمانی كه دستگاه روشن است Audible Noise می گویند. این صدا بر اساس صدای ناشی از فن یا ترانس دستگاه میزان نویز صوتی سیستم مشخص میشود.

Switch Time (زمان تعویض) :
مدت زمانی که طول می کشد منبع تغذیه بین باتری و برق شهری تعویض شود.

Efficiency (بازده) :

کارایی و بازده باتری را به ما نشان می دهد. بازده یک یو پی اس هیچگاه صددرصد نخواهد بود. هر چه این عدد بالاتر باشد کیفیت دستگاه بیشتر خواهد بود. در هنگام خرید یو پی اس به میزان بازده باتری توجه بیشتری کنید.

Noise Filtration (فیلتر کردن صدا) :
فیلتراسیون نویز در هر مکانی متفاوت است و زمانی كه كنترل نویزهای NORMAL و COMMON ورودی به سیستم
مهم است، از نویز فیلترینگ  استفاده می کنند.

Input Frequency Range و Output Frequency Range (محدوده ی فرکانس ورودی و خروجی):
محدوده ی تغییرات فركانس ورودی و خروجی یوپی اس با این اصطلاح شناخته می شود. هماهنگی این دو عدد با یکدیگر در یو پی اس ها مهم می باشد.خریدups، آموزش خریدups، راهنمای خریدups، فروشگاه خریدups، فروشگاه اینترنتیups، خرید اینترنتیupsخرید آنلاین ups،

Input Voltage Range و Output Voltage Range (محدوده ی ولتاژ ورودی و خروجی):
میزان تغییرات ولتاژ ورودی و خروجی یوپی اس را نشان می دهد. این دوبازه باید با یکدیگر هماهنگی داشته باشند.

Total Harmonic Distortion :

این اصطلاح میزان داغ شدن سیم ها و گرم شدن سیستم برق را نشان می دهد.

برای مكانهایی كه تعداد دستگاههای كامپیوتری زیادی دارند،بهت است از یوپی اس با THD جریان ورودی پایین مثال 10 % استفاده شود.

Size & Weight (سایز و حجم دستگاه):
این اصطلاح اندازه و ابعاد دستگاه را نشان می دهد. بهتر است قبل از خرید، مکان یو پی اس را تعیین کرده و اندازه ای مناسب را انتخاب کنید.

BACK UP TIME (زمان پشتیبانی باتری):

به مدت زمانی که باتری یو پی اس هنگام قطعی برق دستگاه را پشتیبانی و تغذیه می کند زمان بازگشت می کند. این زمان در باتری های مختلف متفاوت است.

Rated VA (توان دستگاه یو پی اس):

به دست آوردن توان دستگاه یو پپی اس از دو طریق امکان پذیر می باشد.

x 220(مقدار كل جریان)

یا

6/(مجموع مقادیر توان دستگاههای مصرفی بر حسب وات)فروش یو پی اس، نمایندگی فروش یو پی اس، مرکز فروش یو پی اس، مراکز فروش یو پی اس در تهران، فروش یو پی اس ایرانی، فروش یو پی اس خارجی، خرید یوپی اس شیپور، خرید یوپی اس دیجی کالا، خرید یوپی اس دیوار

 

 

مطالب مرتبط:

تعمیر یو پی اس
یوپی اس کوچک

راهنمای خرید یو پی اس

یو پی اس دست دوم

سوالات متداول درباره ی یو پی اس ها